Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Régebben ha az emberek ritkább...

Régebben ha az emberek ritkábban jutottak tartalmasqabb ételekhez, kevésbé ítélik meg mennyire van profin elkészítve?

Figyelt kérdés
nem fogalmaztam a legjobban, de szerintem értitek mit akarok kérdezni, aki pl. helyzetétől függően ritkán jutott egy húsos ételhez vagy leveshez, kifogásolhatta hogy épp sótlan vagy kevésbé fűszeres, vagy ilyenkor elnyom mindent hogy akármilyen is, de táplálék? ugyanez lehet a hajléktalan ételosztásokon is napjainkban?
2022. máj. 15. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Életünk során nagyon ritkán találkozunk olyan kajával, ami ténylegesen ehetetlen. Lehet, hogy nem túl finom, de meg lehet enni. Innentől kezdve az emberek nagyrésze elfogyaszt mindent.
2022. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
nemtom, most nem régebben van, hanem most
2022. máj. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mert én csak magamról tudok nyilatkozni.

Jártam már az élet kevésbé napos oldalán, nem vagyok válogatós. Üres kelkáposzta főzeléket is megeszem napokig zokszó nélkül, de az JÓL legyen elkészítve!

...persze éhhalál közeli élményben még nem volt részem, akkor biztos, hogy minden mindegy, csak emészthető legyen.

2022. máj. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!