Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kikészít a főzés!!! Hogy...

Kikészít a főzés!!! Hogy lehet egy négy tagú családra négy felé főzni???

Figyelt kérdés
A férjem csak mirelit hamburgert meg pizzát eszik. A nagyobbik fiam nagyon leveses, ahogy én is, a kicsi meg a leves kivételével mindent megeszik. Annyira elegem van, négyünkre négy felé főzni, amit megfőzök nagy része a kukában végzi. Emiatt már tiszta szívemből gyülölök főzni, sajnálom az erre elpocsékolt időt, arról nem is beszélve hogy főzés után még egy órát takarithatom a konyhát. Nagyon nagyon elegem van ebből...
2022. márc. 5. 19:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Gyors leves, gyors főétel, és nem igazán érdekelne a többiek hisztije.

Akinek nem tetszik, az eszik, amit talál.


Nálunk pepita, mert én gluténérzékeny vagyok, a tesóm laktózos, a másik meg tojásallergiás :D

Na, AZ probléma, nem az, amit a te családod csinál.

2022. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

Ketten vagytok levesesek, az akkor 1.

Az 3 felé főzés.

Mindenkinek van kedvence, de nem azt eszi feszt. Ez nonszensz. Ti is mondhattok le lépésről, és észtek egy spagetitnvagy krumplis tésztát, meg többiek is.

2022. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

A férjed magának is elkészíthetné a mirelit kaját, ha azt szereti, azt nem is nehéz megcsinálni.


Magadnak és kisebbik fiadnak készítesz levest. (kevesebb adag, hogy ne végezze a kukába). Másodiknak meg csinálsz olyat amit mind 3-an szerettek. Így egy leves és egy főétel.


Nem is kell annyit főznöd és nem is pazarolsz.

2022. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Még írtad a konyha takarítását, mindannyian esztek, besegíthetnek. Legalábbis a férjed mindképpen, a gyerekek attól függ hány évesek.


Ha annyit meg tesz mindenki, hogy amiből evett tányér elmossa maga utána, az igazán nem nagy dolog. ( figyelembe véve persze itt is a gyerekek korát, hogy elvárható-e tőlük, ha még nem akkor persze nem)

2022. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu gumicsont...


Magadnak csinalod a problémát.


Iskolaban esznek meleget, dobj egy szendvicset és kész. Ha éhesek, majd nem válogatnak.

2022. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%

Megkerdezted, hogy miért nem akar mást enni? Amikor gyerek volt nem erte trauma az étellel kapcsolatban? Felnőtt ember, nem normális viselkedés, hogy csak 2 féle ételt eszik. Esetleg nem szenved autizmusban?


Én biztos nem föznék 4 féle ételt 4 embernek. Mi vagy te, konyhai dolgozó? Eszi, nem eszi, nem kap mást! Ha nem akarsz 4 félét fözni akkor ne fözz! Az én párom próbálkozott, hogy mi jó-mi nem jó. Egyszer addig feszítette a húrt, hogy kijelentettem, ha mégegyszer azt mondja, az anyja nem így főzte akkor a fejére borítom. Nem hitte, hogy megteszem... Azóta max fintorog, vagy megmondja, hogy nem izlik.

Állj a sarkadra. Ha nem tetszik neki, akkor csinálja meg magának.

2022. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Én is nagyon leveses vagyok, de apukám és anyukám nem, emiatt mivel mindig kívánom a levest, én főzöm azt meg. Ha elakadok anyukám vagy az internet segít. Ha a fiadnak van ideje, szerintem megkérheted erre.
2022. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
78%
Meg persze, ha már annyi idős a főzéshez.:)
2022. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
82%
Rendeljetek kaját pl Teletál, Interfoodtól. Mindenki azt választ, amit akar.
2022. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
90%

Egyezeru

Ferjed azt eszik amit akar.


Csinalsz levest, van ami tobb napra eleg.

A kicsinek gyors eteleket csinalsz. Tesztakat, zoldsegekkel, szosszal

2022. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!