Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mely olyan levesek vannak...

Mely olyan levesek vannak amit csípősre főzöl?

Figyelt kérdés

Úgy értem úgy kell főzni,nem csak lehet vagy ajánlatos csipőspaprikát tenni bele mint a halászlébe.

Egy ilyet tudok a mexikói pozolelevest,de szeretnék ilyeneket főzni.

Végszükség esetére főfogást is elfogadok.

Köszönöm


2022. febr. 22. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Semmit nem főzök csípősre, mert csak én vagyok olyan elvetemült, hogy szeretem a csípős ételeket. Így aztán a saját adagomba kerül paprika. Most épp gulyáslevest ettem, jó apád erős Pistaval. Amúgy curry chilivel és citrommal nálam verhetetlen
2022. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem szoktam csipásre főzni, mert van itthon bivalyerős házi csípőspaprika. Szárított és krém formában eltett is. Bármelyikkel pillanatok alatt csípőssé tehető a leves, ha valaki úgy szereti. Én pl úgy szeretem, de nem látom értelmét emiatt az egész leves alapból csípősre főzni.
2022. febr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Én egyiket szem, mert nem szeretem. Férjem tesz a sajátjába Erős Pistát (de már a tányérján).
2022. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,kedvesek vagytok,de én olyan levesre lennék kíváncsi aminek a receptje alapból csípős.
2022. febr. 22. 17:51
 5/7 anonim ***** válasza:
India, kínai, thailandi receptekre keress rá, ök hagyományosan sok csípös paprikát használnak az ételekbe.
2022. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Mert a férjem nem szereti a csiposet. De megoldottam, vettem chili cseppet és ha kell teszek bármibe :)
2022. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendeltem egyszer thai levest, az csipos volt :)
2022. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!