Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Híg piros lekvárt mibe lehetne...

Híg piros lekvárt mibe lehetne elhasználni?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy ilyet

[link] ilyen (almásat akartam, mellényúltam).

Állagra kicsit hígabb mint egy lekváe. Ízre annyira nem jön be,hogy pl palacsintába tegyem de sütibe szerintem jó lenne. Mibe tudnék sokat elhasználni? Eddig a túrós-'meggyes' rétes jutott eszembe


2022. febr. 4. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Uff, képes voltál pénzt adni ezért a förmedvényért?! Hát süsd el valami kevert tésztás sütibe...
2022. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem kérek semmilyen bírálatot, köszönöm. Receptötleteket várok
2022. febr. 4. 13:50
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem néz ki rosszul. Elsőre palacsintára gondoltam, feljavítva? Rizskoch,pohárkrém,fánk, eltudom képzelni kevert sütibe is.
2022. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nekem olyan saját készítésű lekvárjaim, amik nem lettek elég sűrűek,ezeket joghurtba keverve, müzlivel vagy pudinggal szoktam hasznosítani. Legutóbb az jutott eszembe, hogy smoothie-t készítek, abba is remekül bele lehetett tenni.
2022. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Muffinba, brownieba simán mehet, nem tudom pontosan mennyire híg de talán piskótatekercsbe is működhet.
2022. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Ha kapnék ilyet, én ezt megenném kanállal a dobozból :D
2022. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Oda van írva, hogy mi ez. Nem lekvár, szó sincs róla a szövegben, hogy lekvár lenne.. zselésített gyümölcsszósz. Amerikai palacsintát szoktak leönteni vele vagy más sütikre jó locsolni!
2022. febr. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez desszertszósz. Tedd el nyárra, vaniliafagyihoz fincsi lesz.


Vagy sűrítsd be kemenyítővel..

2022. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Készíts belőle turmixot!
2022. febr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Turmixokat annyira nem szeretem.

Azt hogy értitek hkgy tegyem kevert tésztába? Főleg tortákat, aprósütiket szoktam sütni, muffint pl csak nagyon ritkán.

Ahogy írtam, palacsintára nem szeretném, ma úgy ettem de mivel annyira nem finom, így magában a palacsintával nem jött be

2022. febr. 4. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!