Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyedül élők, mit főztök...

Egyedül élők, mit főztök magatoknak karácsonykor?

Figyelt kérdés
Most még nem is lehet menni látogatóba családhoz, mert a tvben is az megy, hogy most tetőzik a negyedik hullám...
2021. dec. 16. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

6.! Én sose értettem, hogyha valaki egyedül él, miért kellene igénytelennek lenni, az ember szeresse saját magát. Én nem élek egyedül, de ha úgy adódik, hogy pár napot egyedül vagyok, akkor saját magamnak is is megcsinálok mindent.

Nagy örömmel olvastam amit írtál. Boldog karácsonyt!

2021. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Én pasi vagyok még selytelmem sincs . De a 6 os az nagyon pozitív kb öröm olvasni 😉 Biztos kellemes lesz .
2021. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, jó reggelt! A 6-os vagyok.

Tényleg aranyosak, kedvesek vagytok és éppen készültem válaszolni, amikor láttam, hogy a 11-es leírta, amit én is írtam volna.

Tényleg az az egésznek a lényege, hogy tartsuk magunkat annyira, mint bárki mást és saját magunknak is tegyünk meg annyit, mint adott esetben kettőnkért, vagy hármunkért tennénk.

Én úgy tekintem, hogy az otthonom a hátországom, amikor oda belépek és becsukom magam mögött az ajtót, onnantól kezdve az az élet következik, amit én ott magamnak alakítok.

Az én rendszeremmel, az én szabályaimmal és hogy aztán ott hogy érzem magam csak tőlem függ, legyen az jó vagy rossz.

Gyakorlatilag amiket írtam azok semmiségek, mindenkinek módjában áll ezeket megvalósítani, ha kicsit is szereti magát és nem csak valakinek a valakijeként érez önbecsülést.

Szeretem az ünnepeket, megtartom a szülinapjaimat és megajándékozom magam, megjutalmazom magam elért eredményekért, megragadom a legkisebb alkalmat, hogy jól érezzem magam. És ez nem pénzkérdés.

Pedig voltak nagyon nehéz időszakai az én életemnek is, kemény harcok, gyászok, de azokat is túl kellett élni és helyén kezelve - a tanulságokat levonva, elgyászolva - továbblépni.

Mindnyájatoknak áldott karácsonyt és nagyon boldog új évet kívánok és főleg jó egészséget! Mert ha az van, akkor minden van!

2021. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Vidám egy teremtés lehetsz ami sajnos nagyon ritka de öröm olvasni ,hogy vannak kivételek 🙂

12 voltam

2021. dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mindent csak kicsiben.
2021. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!