Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A gáztűhely tetejét le szoktát...

A gáztűhely tetejét le szoktátok hajtani?

Figyelt kérdés

Nyilván nem amikor használatban van. De egyáltalán van értelme rajta hagyni? Nem lenne egyszerűbb ha nincs is? A beépíthető gázfőzőlapokhoz például semmi sincs. Vagy hiányzik annak akinek nincs?


Esetleg valami jobb ötlet-praktikusabb megoldások születtek ezzel kapcsolatosan?


2021. nov. 3. 19:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem az volt a praktikus megoldásom, hogy mikor meghozták a futárok, kicsomagolták, megkérdezték hogy felszereljék e, már akkor mondtam, hogy atom fölösleges, úgyhogy alapból rá se került. Nem is tudom, hol van. Talán a garázsban. Csak azért nem vittem el a méhbe, mert üvegből van. Ki nem dobtam, de nincs rajta.
2021. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
Soha fel sem szereltük egyik tűzhelyre sem. Teljesen felesleges.
2021. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
...1-es vagyok, talán olyan helyre, ahol mögötte nehezen tisztítható festett fal van, érdemes rajtahagyni, hogy fogja a koszt, zsírgőzt, stb... De ha csempe van mögötte, akkor tökmindegy, hogy azt törlöd le, vagy a tűzhely tetejét.
2021. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Ami a lakásban a konyhában van állandóan fel van hajtva, védi a falat, ami a nyári konyhában van azt lehajtva tartom, mert ott elő-előfordulnak egerek és találta már rajta nem egyszer egérpiszkot, nem valami guszta.
2021. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Én külön ilyet kerestem! Nem mindenhol van csempe, jobb ezt takarítani idős hölgy mellett. Ill. nagyon jól elvan rajta a kihűtendő kaja vagy a nagy pizzásdoboz! Kis konyhában plusz pultot ad! :)
2021. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk villany tűzhelyünk van es nem járt hozzá, de en sajnáltam, mert vannak cicáink és paráztam, hogy ha még forró, nehogy raugorjanak. Ha lenne ilyen, lehajtanam, de szerencsére nelkule sem volt meg baleset.
2021. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehajtom, igen, és akkor tudok rá pakolni.
2021. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2021. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

3-as már hogy lenne "tökmindegy" hogy a csempét kell takarítani vagy egy teljesen sima felületű lapot? Igaza van 5-ösnek és nem csak idősnek nehezebb. A fuga ha elpiszkolódik azt nem egyszerű széppé varázsolni.

Nekem mikor ilyen tűzhelyem volt, akkor használaton kívül mindig le volt hajtva. Nem porosodtak a gázrózsák,rácsok se, meg szebb is volt lehajtva, meg valóban akkor le lehetett tenni rá bármit.

2021. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Aki rajtahagyja a gáztűzhelyen és fel-le csukogatja állandóan, hogy ne porosodjon, az valószínűleg a TV távirányítót is folpack fóliába bugyolálja, hogy ne kopjanak a gombjai...
2021. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!