Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Céklából mi lehet csinálni...

Céklából mi lehet csinálni ami egyszerű? valami sütős elkészítési módot ismertek esetleg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Berakod sütőpapíron szeletelve vagy negyedelve. Só, bors, rozmaring illik hozzá!
2021. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Ceklapure ... ugyan az mint a burgonyapure csak ceklabol.


Bebicekla mehet a sutobe ... egy kis olivaolaj, egy kis bors, pici fokhagyma es par csepp balzsamecet.


Ceklaleves is finom :)


Amugy jellemzoen a lengyelek eszik a ceklat ... keress ilyen recepteket.

2021. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Én héjastul szoktam berakni fólia alá egy tepsiben. Sokat szoktam egyszerre csinálni, mert ritka kaját közé tartozik, amit megeszek fagyasztás után is.


Azért jó héjastul sütni, mert miután megpuhult, nagyon könnyű leszedni a héját, csak össze kell csípni, és lehúzni.


Ezt utána kockára vágva joghurtos, borsos öntettel nyakonöntve salátaként lehet enni.


Viszont a kedvencem: vékonyan felszeletelve, megfűszerezve melegszendvicsre rakom felvágott helyett! Rá sajt, grill. Imádom!

2021. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Borscht


Diós-majonézes céklasaláta


Zöldség chips


Sült cékla köretnek


Céklapüré


Tésztába belegyúrni hogy lila/pink legyen

2021. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!