Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A használt olajat mibe lehet...

A használt olajat mibe lehet még önteni sütés után?

Figyelt kérdés

Beföttes üvegen kívül.

Újra használhatóság miatt.


2021. szept. 10. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
Semmit! Vannak leadó helyek!
2021. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Leszűrés után régi szívó dízel kocsikba.
2021. szept. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Vagy régi diesel aggregátorba, amúgy ha leadod valahol onnan is a gázolajba kerül, csak fizetsz is érte.
2021. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Leszűröd, aztán vissza lehet tölteni a fritőzbe.
2021. szept. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Szűrés után ha nincs elégve -, elmosott nagyobb méretű konzerves dobozban. Ha csak sima sültkrumplit sütök egyszer, akkor kihűlés után visszaöntöm a saját flakonjába. Semmi baja nincs az olajnak. Nálam működik.
2021. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%

#5



Szűrés után ha nincs elégve -, elmosott nagyobb méretű konzerves dobozban. Ha csak sima sültkrumplit sütök egyszer, akkor kihűlés után visszaöntöm “



Az eredeti flakonba visszaöntöd ? Na nálad se ennék szívesen.

2021. szept. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Van két egyforma méretű lábosom, egyikből öntözgetem a másikba egy sűrű szűrőn keresztül két sütés között és pótolom ugye. Ha meg már nagyon "vállalhatatlan" akkor egy kiszáradt fa odvába itt az udvaron :-)
2021. szept. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

6-os akkor ennyi erővel sehol ne egyél ahol készételt tolnak eléd, ettől sokkal durvábban széthasznált olajat öntenek vissza, szinte csak pótolják, és le se cserélik a legtöbb helyen.


Legjobb esetben is hetente 3-4 naponta cserélik 2-300 sütés után.

2021. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2%
Allo-lampas dizel Mercedesbe :)
2021. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
6-os! Mondom, egyszer!!! Ezen van a hangsúly. Mert szerinted mi baja lesz? Az elégett olajat biztos nem önteném vissza a még nem használthoz. Arra írtam a dobozt. No mindegy. Ilyen olajárak mellett nem ördögtől való bűn. Nyugodtan ehetsz nálam, nem fogod érezni egyik kaján sem, hogy egyszer sütöttem negyed részéből a flakonnak, és vissza merészeltem önteni.
2021. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!