Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bulgurt mivel lehet feldobni,...

Bulgurt mivel lehet feldobni, ízesíteni?

Figyelt kérdés

Szeretem köretként, és pofon egyszerű elkészíteni.De néha kicsit egyhangú és unalmas.

Sóval, petrezselyemmel vagy borssal szoktam ízesíteni.



2021. aug. 30. 19:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Köszönöm én is a tippeket, én mindig sóval szoktam. Azt tudom hogy lehet a bulgurból salátat is csinálni.
2021. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én van, hogy azt csinálom, hogy megfőzöm a bulgurt, főzök egy kis paradicsomot, egy gerezd fokhagymát összenyomok, egy kis csirkemellet sütőzacskóban megsütök, majd a csirkemellet kis falatok an hozzáadom ehhez az egészhez és még így együtt is főzöm egy picit, hogy össze érjenek az ízek. Vagy ugyanez gomba-spenót-csirkemell, párolt zöldség-csirkemell Kombóval. De ha nem akarsz sokat bíbelődni, akkor belekeversz egy tonhal konzervet.
2021. szept. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!