Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tanácstalan vagyok?

Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Mit fözzek hètvègère ami finom laktató és 3 kisgyerek is szívesen megennè már tanácstalan vagyok ja és ami nem olyan drága.
2021. aug. 13. 12:22
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2021. aug. 13. 21:53
 12/13 anonim ***** válasza:
30%

És csodálkoznak az emberek, hogy a magyarok elvannak hízva.


Fasírt, rántott hús, bolognai, grízes tészta NUTELLÁVAL(?!?!?) lángos sajtos tejfölös tészta krumplipüré...


Undorító. A magyar konyha az egyik legundorítóbb konyha a világon. Szerencsétlen gyereket nutellával tömni... Borzalmas.



De hogy írjak pár normális ételt :roston csirke grillezett zöldségekkel, párolt rizzsel, esetleg lehet bele kukoricát vagy borsót keverni. Barbeques vagy mézes mustáros csirkeszárnyak sem rosszak. Főtt tojás rendkívül laktató szintén. Utána pedig rengeteg gyümölcs. Reggelire yoghurt és zab.

2021. aug. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2021. aug. 30. 07:07
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!