Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A silikon kis formákat meg...

A silikon kis formákat meg kell kenni valamivel?

Figyelt kérdés
Most fogom használni elõször.Köszönöm elõre is a válaszokat.
2021. aug. 2. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

muffinforma? Vagy sütsz benne ? Vagy csak pudingot, jégkrémet...???


Attól is függ, hogy mennyire jó minőség... Ha olcsó kínai, akkor érdemes kikenni. De a szilikonhoz alapvetően nem ragad a tészta. Persze erősen függ attól is, hgoy milyen jellegű süteménytészta...

2021. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Első használat előtt igen, vajazd ki. Később már nem kell, csak ne gépben mosd, hanem kézzel.
2021. aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam kikenni semmivel. :)

Eddig még minden szépen, egyben kijött a formákból, nem tapadt le. :)

2021. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
#2 Miért nem lehet mosogatógépben mosni?
2021. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
2-es vagyok és amit én vettem formákat, arra ez az utasítás volt ráírva. Első használat előtt el kell mosni, akkor egyszer kikenni és onnantól ha nem géppel mosod, akkor magába szív annyi zsiradékot, hogy soha többé ne ragadjon bele semmi. A gép túl alaposan elmosná és lejönne róla ez a "réteg". Én így használtam és tökéletesen bevált. Lehet nem az összes ilyen és azért lettem lepontozva, de az enyémre ez rá volt írva, mint fontos utasítás. Már sokszor használtam és teljesen jó volt így.
2021. aug. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bekentem egy kicsit a biztonság kedvéért.Egyébként valaki kérdezte, hogy kinai e, nem kinai, hanem török.Biztosan van különbség a jó márkák és ezek között, de nem találtam most jó márkát.
2021. aug. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!