Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan oldal ahol ha...

Van olyan oldal ahol ha beirom milyen alapanyagok vannak otthon, akkor kiirja hogy milyen főtt/sült ételeket lehet összehozni belőle?

Figyelt kérdés
2021. júl. 21. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
2021. júl. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Beírtam az alábbiakat: tarhonya, újburgonya, parasztkolbász, nyers virsli, paprika, paradicsom, kenyérszalonna.


A találatoknál viszont nem írt ki semmit. Ezek szerint ezekből az alapanyagokból semmit se lehet főzni?

2021. júl. 21. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebből én pásztortarhonya szerűt csinálnék amúgy😄
2021. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés megnézem. Érdekes ha beirom a Nosalty keresőjébe akkor megtalálja ezt a nevet
2021. júl. 21. 16:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyenként írd be az alapanyagokat, és mindig várd meg, míg felkínálja a saját kis listáját, hogy abból válassz (és válassz is belőle). Ha valamelyik alapanyagodat nem ismeri, akkor szerintem nem ad ki semmit, vagy ha nincs olyan étel, amiben az összes felsorolt szerepelne, akkor sem.


Pl. az újburgonya helyett csak burgonya volt, a nyers virsli helyett meg simán "virsli" kellett. Ha mind a hatot beírtam, nem talált semmit, de ha csak a tarhonya, burgonya, paradicsom hármast írtam be, akkor kijött többféle pásztortarhonya meg egy paprikás krumpli recept is.

2021. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!