Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó lehet még a hús?

Jó lehet még a hús?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kiolvasztottam csirkemellfilét, amit akkor este bepacoltam. Holnap délután sütnem grillen. Jó még?

Nem budos, el van zarva a hűtőben


2021. júl. 10. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Jó lesz
2021. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Biztos nem lesz romlott, de ha a csirkehús 3 napig áll a pácban, az nem szokott neki jót tenni.

[link]

2021. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

2-es: minél tovább áll a hús a pácban, annál jobb lesz, és ezen a belinkelt blog sem változtat.

A híres német Sauerbraten legalább két hétig pácolódik, mielött elkészítik, és nem véletlenül.


De a kérdésre válaszolva: igen, jó még a hús, nyugodtan süsd meg.

2021. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

#3

Ezért a hozzászólásért kár volt koptatnod a billentyűzetet!

A "híres német sauerbratent" ugyanis SOHA NEM csirkéből készítik és nem hetekig rohasztják.


"Angolról fordítva:

A Sauerbraten egy hagyományos német sült, erősen pácolt hús. Németország nemzeti ételének tekintik, és gyakran szolgálják fel német stílusú éttermekben nemzetközi szinten. Különféle húsokból készíthető, leggyakrabban marhahúsból, de lehet vadhúsból, bárányból és birkahúsból, sertéshúsból, lóból is."


Hol látsz te itt csirkét???

[link]

2021. júl. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
A 2-es válaszban belinkelt írásnak nagyjából minden egyes mondata valami oltári nagy baromság!
2021. júl. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

4-es:

a szövegértésed egyenlö a nullával.

Sehol nem írtam, hogy a Sauerbraten csirkéböl készülne, hanem csak azt, hogy hosszú ideig pácolják.

Ezt is azért, mert a kérdezöt az érdekelte, hogy lesz-e baja a húsnak, ha nem csak egy-két óráig pácolja, és erre egyértelmüen nem a válasz, a kettes által belinkelt bloggal ellentétben.


Szóval még egyszer (remélem, így megérted te is)

A csirkének semmi baja sem lesz, ha egy-két napot pácolódik.

2021. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Na jó lett, kérdező?

Én nem mertem volna már megenni.

2021. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!