Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Serpenyőben mennyire lehet...

Serpenyőben mennyire lehet fasírtot és sütit sütni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 9. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Fasírtot simán, én leggyakrabban ott sütöm.

Sütit még nem próbáltam, de a neten vannak fent receptek, mint például ez, most ezzel kacérkodok:

[link]

2021. júl. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Fasírtot lehet, és bizonyos süteményeket is. Serpenyős süti néven sokfélét találsz.
2021. júl. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

A fasírtot eleve serpenyőben szokás sütni, nem?

Én szinte mindig mini-fasírtot csinálok (diónyi gombóckák), kevés olajon is prímán átsül.


Süti - hát ez azért nagyon attól függ, hogy konkrétan mire gondolsz.. Nyilván rétest, vagy almáspitét nem lehet...


De egy clafoutis-t simán... Csak meg kell fordítani félidőben.

Vagy időben fedőt (lehetőleg jó magas, domborút) tenni rá, hogy a hő felülről is érje.

2021. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam: [link]
2021. júl. 9. 13:49
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez kb. a clafoutis, csak gyümi nélkül...


Megpróbálhatod!

2021. júl. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Át fog sülni rendesen?
2021. júl. 18. 03:38
 7/12 anonim ***** válasza:
3-mas, fasírtot miért kéne eleve serpenyőben sütni? Én mindig fritőzben sütöm, ahogy anyukám is csinálta. Bő olajban 5-6 perc alatt kész.
2021. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
7: tök fölösleges annyi olajat elpazarolni... Na meg nincs minden háztartásban fritőz....
2021. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as, de abban az olajban (2-3 liter), nem csak egyszer sütsz. Én pl. 8-10, de akár 12 sütést is csinálok benne, mielőtt leszűröm. Plusz ma a fritőz is olyan, mint a mikrosütő, vagy a hűtő. Csak annak nincs, aki még nem vásárolt. Amúgy nagyon megéri, mert nem 1-2 fasirtot tudsz benne sütni, hanem mérettől függően akár 5-6 darabot is. Gyorsabb és nem kell forgatni félidőben. És nem kell minden sütés után kiönteni az olajat. De te tudod. XD
2021. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jelentem, a fasírt tűrhető lett serpenyőben is, minimális zsíron sütve; a sütit még nem próbáltam.
2021. júl. 28. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!