Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pontyot ki lehet serpenyőben...

Pontyot ki lehet serpenyőben kevés olajon paprikás liszt nélkül dietasan sütni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ki lehet, de nagyon forró legyen a serpenyő, hogy hirtelen kapjon kérget, amitől nem fog majd szétesni, ha meg akarod majd fordítani.
2021. máj. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönom a gyors választ!! ☺️
2021. máj. 14. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen fajta sütésnél valószínűleg leragad és aztán szétesik, diétásan sokkal célszerűbb párolva készíteni a halakat.
2021. máj. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szeretem a pontyot, de az amúrt, ami a hús szerkezetét tekintve hasonló, azt igen.

Úgy szoktam csinálni, hogy vékonyan kiolajozok egy hőálló tálat, és ahány szelet halat sütök, annyi szelet vastagabb (fél centi) vöröshagymát lefektetek az aljára. Rá egy szelet paradicsom. Erre teszem a befűszerezett, sózott halszeletet.

Így nem ragad le, nem kell megfordítani, simán egy szedőlapáttal ki lehet szedni, és még jó ízt is kap a zöldségektől, amiken sül.

2021. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
én tuti nem bajlódnék serpenyővel, mi minden bundázott dolgot sütőben sütünk. tepsit kiolajozod, a halra pár csepp olaj hogy ne száradjon ki és mehet a sütőbe
2021. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem mert megsértődik és kiugrik a serpenyőből.
2021. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

A liszt miatt nem ragad le de megsül egy evőnálnyi olajon is.

Vagy párold.

2021. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy csináld.

Filézd, irdald, majd tedd egy alufóliára bőrével lefelé és csomagold be zacskószerűen. Tegyél rá kis kakukkfüvet, citromot. Utána 200 fokos sütőbe told be 20 percre és saját levében megpárolódik.

2021. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!