Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sürgős! Ezekből a hozzávalókbó...

Sürgős! Ezekből a hozzávalókból milyen sütit lehet sütni?

Figyelt kérdés

Na, szóval van itthon:liszt, tej,tojás,cukor,élesztő,sütőpor,meggy,csokis pudingpór,egy kevés túró,fahéj,kakaó pór, egy kevés mák, dió.


Nincs semmi ötletem valami finomat és édeset szeretnék.


Kérlek írjatok, receptet de a linkek is jók.


Előre is köszönöm!


2010. aug. 25. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Fú én tuti kakaós csigát sütnék, ezt kívántam meg. Dagasztógépben extra gyorsan megkel, nem kell gyurkálni..

[link]

Ez a recept teljesen jó, de tényleg ne felejtsd el megöntözni sütés közben tejjel, az fontos lépés.

2010. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bögrés süti( a kedvencem) ennél egyszerűbb nincs is!

1 bögre liszt, 1 bögre darált dió/vagy mák), 1 bögre cukor, 1 csomag sütőpor, 1 bögre tej, és 1 db tojás.. kivajazott/lisztezett tepsibe öntöm az összekevert hozzávalókat, és kész is...ha nagyon édesszájú vagy, akkor felezd el, és a csokis pudingot tedd közé...NYÁMÍÍÍ :p

2010. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, köszi a receptet, az enyéim sosem olyanok, mint szeretném. Finom-finom, de nem az igazi. Remélem ez az lesz.
2010. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hupsz az előző vagyok, és természetesen meg kell sütni :D hehehe (legalábbis nem árt :D
2010. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor bögrés süti lesz csoki pudinggal :)
2010. aug. 25. 19:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Most néztem, h egy bögre cukor kell bele, nem sok az egy kicsit? Nem lesz tőle túl édes?
2010. aug. 25. 19:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Süss egy sima vagy kakaós piskótát, kend meg a csoki pudinngal, szórj rá meggyet, esetleg diót és csavard fel.
2010. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igeeeeen!örülök,hogy a bögréset választottad, mert az a kedvencem!amikor csak tehetem ,azt csinálom!igen, jól láttad, hogy egy bögre cukor kell bele( igen...diétás kajáért ne hozzám fordulj :P)
2010. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár ha belegondolok, ki lehet próbálni kevesebb cukorral is...
2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!