Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit esztek általában vacsira/r...

Mit esztek általában vacsira/reggelire?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon tanácstalan vagyok mindkettőnél esetleg tudtok írni párat hogy miket szoktatok?

2021. jún. 11. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Amit éppen találok a hűtőben.Volt már, hogy pacalt reggeliztem vagy pl. körömpörköltet.
2021. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli: tudom rossz szokás de egy péksüti + energi ital. Ritkábban szendvics, melegszendvics


Vacsi általaban valami gyümölcs, maradék húsból szendvics, néha joghurt, virsli.


Nem szeretem a tojást, így én nem eszek ebből készült dolgokat.

2021. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicset hidegen/melegen, bundás kenyeret, rántottát, tükörtojást, péksütit, virslit, zabkását, salátát, joghurtot, gyümölcsöt, ebéd maradékot stb.
2021. jún. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Aludttej ,köménymagos leves .
2021. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Én napi kétszer szoktam enni, ez pont a reggeli és a vacsora. Mindig kiadós a reggelim, általában házi kenyérféle (kovászos kenyeret, zsemlét, kiflit és baguettet szoktam sütni általában), sajt, valamilyen felvágott, zöldség (paradicsom, paprika, uborka, ami épp van itthon) és tojás (ma pl. tükörtojást ettem, de gyakori a rántotta és omlett is). Néha varilálom és tojásos baconös muffint csinálok, különféle szendvicskrémeket, házi májkrémet, ajvárt, virslit.. Egy ilyen reggelivel egész napra megvagyok.

Nálunk a vacsora a főtt étel, szóval ez mindig más, különféle nemzetek konyháját szeretem szóval egy hónapban nem esszük kétszer ugyanazt.

2021. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Reggelire semmit, legfeljebb egy kávét kis tejjel.

Vacsorára csak szendvics, vagy valami könnyű.

A főétkezésem az ebéd, abban viszont bármi, amit megkívánok.

2021. jún. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Zabpehely alapú muzli vagy sima zabpehely növényi tejjel, néha tükörtojás és rántotta extrudált kenyerrel
2021. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki írt eddig! :)
2021. jún. 11. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Reggelire többféle szalámi sajt zöldségek kis kenyérrel. Mellé kávé meg valamilyen csoki :D


Vacsi: legtöbbször valamilyen tojásos étel - lágyan, rántotta, tükörtojás, omlett - sült baconnel és valamilyen salátával és forró, mézes-citromos tea.


A legtöbbet ebédre eszek, reggel még nem tudok olyan sokat, este pedig nem szeretném túlenni magam és forgolódni éjjel.

2021. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Reggeli alól kivétel amikor másnapos vagyok: na akkor tojásrántotta egy rakat kristálycukorral 😁🙈
2021. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!