Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortilla lapba mit szoktatok...

Tortilla lapba mit szoktatok tenni?

Figyelt kérdés
Grillezett csirkemellet szoktam zöldségekkel, vagy édesen nutellásan banánnal vagy eperrel. Mit szoktatok ti tenni bele?

2021. jún. 8. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyros húst, tzaziki mártással, sajttal, paradicsom, paprika, uborka, attól függően milyen zöldség van otthon. De ha épp nincs hús akkor tükörtojást rakok bele zöldségekkel. Régebben megkentem még humusszal is, és úgy zöldségekkel, de akkoriban nem ettem húst.
2021. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
sonka sajt ha egyszerűbbet akarok ha nem akkor húsos ragú rizzsel mint a burritó vagy csiremell zöldségek és szósz mint gyros
2021. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Sonkával sajttal én is csináltam, de én még megkentem pizzakrémmel, 4 felé hajtottam és pici zsiradékon aranybarnára megsütöttem mindkét oldalán. Na, így nagyon finom volt. Egy Tik-Tokos videóból merítettem az ötletet.
2021. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg pizzásat én is csináltam már csak a közepét kentem meg, bele szalámi meg reszelt sajt és összehajtottam mint egy kis kockát úgy sütöttem ki. Nagyon jó úgy ha gyorsan pizzásra éhes az ember
2021. jún. 8. 13:18
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Maradék sült csirkemellet szoktam felkockázni, egy tojással, sajttal rántottát csinálok belőle, majd ezt teszem a tortillába majonézzel és friss zöldségekkel(paradicsom, saláta stb.)
2021. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én már tettem bele pörköltet is.
2021. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Lehet egy tojásból "lapos" rántottát sütni, kb. mint egy palacsinta... Azt ráteszed, megszórod sonkával, színes zöldségekkel, és feltekered.
2021. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Vagy tortilla gyrost csinálok vagy kiterítem a lapot és rakok rá tojásrántottát, sült bacont, zöldsaláta keveréket, paradicsom kockákat, lapka sajtot majd feltekerem. Imádom ezt a kaját.
2021. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kolbászt!
2021. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Quesadillaként szoktam enni, esetleg mexicoi chilisbabot teszek bele.


Reggelire felverek tojást, beleöntöm egy nem túl meleg serpenyőbe sonkával, szalámival sajttal majd erre rá megy a tortilla amiből nagyon finom "tojásos tortillás pizza" lesz

2021. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!