Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írtok olyan vacsora recepteket...

Írtok olyan vacsora recepteket ami egyszerű,gyors és van benne virsli?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat:)

2021. máj. 31. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

1.Csak simán megfőzöd a virslit és mellé mustár vagy amit szeretsz és kenyér vagy amit szeretsz

2.Rántotta és teszel bele virslit és zöldségeket ha van otthon

3.Megsütöd a virslit és mellé krumplipürét készítessz vagy salátát vagy amit szeretsz

2021. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötletek...
2021. máj. 31. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Tökfőzelék vagy zöldbabfőzelék fagyasztott zöldségből, sült virsli.

Virsli tükörtojással, kedvencen :)

Tejfölös tészta, sült virslikarikákkal, egyetemistaként albiban ezt 2 naponta ettük.

Paprikáskrumpli virslivel.

Hagymás virslisaláta.

2021. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A nagy Levin ***** válasza:
90%

Lecsós virsli.

Virslis roló (kész vajas tésztából).

2021. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Frankfurti leves, hot dog, corn dog, krumplifőzelék virslivel, lencsesaláta, paprikás krumpli,sajtos virslis kifli, zöldbableves
2021. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A virslit hosszában behasítod, a hasadékba teszel kolbászt, sajtot és sütőben meggrillezed.
2021. máj. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a virslis kukoricás tészta a kedvencem, ami amúgy semmi extra csak virsli (meg szoktam főzni), tészta, kukorica és tartármártás. Gyors (csak ugye le kell hűteni, úgy finom) és szerintem finom is. Valamint nyilván szoktam enni sült/főtt virslit simán kenyérrel és mustarral/ketchuppal, hotdogot, jó főzelék feltétnek (én a borsót, krumplit, zöldbabot és a tököt szeretem), tükörtojás mellé is finom, tehát amiket a többiek is írtak nagyjából.
2021. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bacon a tekert virsli serpenyőben sütve, hozzá kenyér és majonéz.

Sült krumpli, sült virsli, sült hagyma, majonéz.

Nem diétásak, de ezek a kedvenceim.

2021. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Virsliből ált. hot-dogot szoktam készíteni, ha megtisztelem annyira, hogy nem eszem meg simán kenyérrel. Nem a leggyorsabb kaja, ha mindent úgy csinálsz hozzá. Apróra vágod a hagymát, beleteszed egy zárható dobozba, picit megsózod, szórsz rá egy kávéskanálnyi cukrot és lisztet. Összerázod a dobozban, majd kisütöd olajon, ha megpirult, lehúzod a tűzről, esetleg egy kis pirospaprikát lehet rászórni, átkevered, aztán több papírtörlőt teszel egy tálba és arra szeded, jól átforgatod, hogy a zsiradékot fel tudd fogni.

Kiflit hosszába felvágod, pár mp-re mikroba teszed, hogy felpuhuljon, majd mehet bele a hagyma, a virsli, a tetejére amit szeretsz (mustár, ketchup, majonéz) még egy kis hagyma, esetleg még savanyú uborka is.

Gyorsabb verzió az, ha jársz nagyobb üzletláncba, akkor veszel sült hagymát, mert sokáig eláll. :)

2021. jún. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk családi kedvenc a sajtos virsli kenyérrel. Elfelezed vagy elharmadolod a virslit, a tetejét hosszában kb a feléig bevágod és beletömsz egy csík sajtot. Tepsiben húsz perc alatt megsül. Kenyérrel, ketchup, mustár stb esszük
2021. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!