Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Születésnapi torta ötletek?

Születésnapi torta ötletek?

Figyelt kérdés

Anyukámnak jövő hét szombaton lesz a születésnapja. Eddig legtöbbször fekete erdő tortát készítettem neki, de idén szeretnék valami újat kipróbálni. Anyukámról azt kell tudni, hogy szereti a gyümölcsöket, a csokis, illetve a gesztenyés és kávés desszerteket.

Ki milyen sütiket szokott készíteni a szülinapokra? (nem fontos, hogy torta legyen, bármi jöhet, ami nektek már bevált) A segítséget előre is köszi.



2021. márc. 6. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, bíztos ízleni fog nektek is :)
2021. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

9!


Nincs alapja a tortának vagy csak én nem látom?

2021. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az tűnt fel, hogy keksz alapot nem látok. Gondolom, nem csak kimaradt, Te így szoktad.
2021. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam alapot csinálni hozzá, van mikor olyan túrótortát csinálok aminek van, csak annak tovább tart az elkészítése. Ehhez amúgy én egy piskótás alapot tudnék elképzelni, próbáljátok ki nyugodtan azzal is.

Ha szeretnének gyors fellapozom a kis receptes füzetemet és keresek olyan túrósat aminek van alapja :)

2021. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14!


Csak kíváncsiságból kérdeztem.

2021. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Rendben, nem vettem tolakodásnak :)

Ha szeretnétek kipróbálni akkor a változtatási lehetőségek határa a csillagos ég, alappal is biztos fincsi.

2021. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcstorta, (piskóta alap rá vaníliás puding, megszórod gyümölccsel a tetejére meg tortazselé) sacher torta, vagy sült szilvás gesztenyetorta, lúdláb,
2023. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!