Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tudnánk sütni főzni suliba?

Mit tudnánk sütni főzni suliba?

Figyelt kérdés

Turizmus szakliceumba járok, szerdánként az első 3 orán főzni szoktunk. Tudnátok mondani ötleteket ami belefér 3x50percbe? (úgy, hogy beleférjen valamennyire a mosogatás, takaritás, evés) Csináltunk már:túrósmakaronit, palacsinát,strudlit, rántotthust krumplipürével, madártejet.

Tervben van a gyros, pizza, talán a pörkölt.



2021. márc. 3. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden! Egy rendes húslevest leszámítva nem is emlékszem, mikor tartott valami nekem cakk-pakk 3 óráig!
2021. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg muffin, vagy valami pohárkrém, sajttorta, lasagne, makaróni, spaghetti, creme brulle, franciakaramell, láva süti, bármilyen keksz ( linzer, mézespuszedli, csokiskeksz, narancsos keksz, pöfeteg)

Banánkenyér, hot-dog, hamburger (saját készítésű zsömlével )

2021. márc. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Quiche! :) Egyszeru, de nagyon finom
2021. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Paprikáskrumpli, lecsó, sajtos tejfölös tészta, pörkölt, szezámmagos csirke, grill csirkemell, krumplistészta, egy jó kenyér is belefér
2021. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Túrógombóc, paprikás krumpli, rakott zöldbab, bármeilyen leves, pörkölt, rizses hús, húsos tészta, hurka-kolbász, zöldborsós aprópecsenye, töltött paprika, bármilyen főzelék. Én kb. egy-másfél óra alatt megfőzök itthon. És abban néha a mosogatás is benne van már. :)
2021. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Főzelékek: tökfőzelék, karalábé főzelék, zöldbabfőzelék, friss zöldborsó főzelék, nemsokára szezonja lesz. rántottával nagyon finomak, igaz, a tökfőzelékhez virslit szoktam kisütni. Csak kevés rántást tegyetek bele, mert sok rántással nem finom a főzelék. És mirelitet sem ajánlom, teljesen elveszi a mélyhűtés a dolgok ízét, én mindig csak frisset szoktam venni. Imádom még a spenótfőzeléket, de azt is csak frisset, de ez talán nem fér bele az időbe, meg ha nem tudjátok még jól elkészíteni, nem fog ízleni. Ehhez viszont csak bundás kenyeret tudok elképzelni.
2021. márc. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

folyt.: a sóskához meg petrezselymes krumplit és sült húst.

Rövid ideig tart még a túrógombóc, és nem túl bonyolult, csak nem kell túl keményre csinálni, és jól forrjon a víz, amikor beleteszitek. Van még alma bundában - az almának ki kell venni a közepét egy erre való kivájóval, héjastúl leszeleteled, és beleforgatod sűrű palacsintatésztába és utána fahéjas cukorba forgatod a szeleteket.

2021. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túrófánkot, sima fánkot, vagy derelyét(barátfülét) is készíthettek. Bármilyen leveles tésztás lepényt, baklavát, ha valaki visz megpucolt diót és mogyorót. Határ a csillagos ég


2. Válaszoló voltam

2021. márc. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!