Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van ilyen teszta recept?

Van ilyen teszta recept?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék nagymamámnak sütni szülinapjára valami kis sütiket. Olyan tésztát szeretnék, amibe lehetőleg nincs liszt, és nem kifejezetten sós vagy édes (az adag egyik felét kakaósan a másikat paradicsomosan csinálnám)


2021. jan. 31. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Sütni szeretnél? Akkor mandulaliszt. Az konkrétan finomra őrölt mandula, ugyanúgy működik, mint a liszt. Ezt mondjuk paradicsomosan nem tudom elképzelni.
2021. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

A kettő együtt nem fog menni...


Paradicsomos sütemény...???? Nekem csak a pizza jut eszembe.

2021. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt egy paradicsomos: [link]


De ezt nem lehet kakaósan ...

2021. jan. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem ismerem a nagyit, de ha az én nagyszüleimből indulok ki, nem fogja díjazni ezt az erőltetett újítósdit. Lehet jobban járnál egy csokis-narancsos brownie-val, az még úgy-ahogy hasonlít a jól megszokott kakaós-lekváros süteményre.
2021. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha én darálok mandulát?? Pont kaptunk a szomszédtól vagy 1 kilót. Lekváros sütinek biztos finom a mandula liszt
2021. jan. 31. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Daráld te. Tökéletes lesz.
2021. febr. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kukorica liszt? A sóshoz.

Vagy zabliszt.

2021. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!