Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettetek már ilyet? Univeres...

Ettetek már ilyet? Univeres spagettikrém tejföllel kikeverve, spagettivel.

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekkoromban melegszendvicsre kentük, tejföllel és reszelt sajttal elkeverve. Nagyon szerettük!
2021. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ettem már így gyerekkoromban, de nem a gasztronómia csúcsa. Ma már inkább magam dobok össze spagettihez szószt, valódi és friss összetevőkből.
2021. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Még nem.

Én az univer pizza krémet kevertem ki tejföllel, és a hasáb burgonyához mártogatósként ettem.

2021. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Kb. 6-7 évesek lehettünk tesómmal, (80-as évek) amikor nyáron az akkor kb 17 éves unitesónk vigyázott ránk. Ő készített ilyet, nagyon ízlett és mondtuk otthon, de anyánk nem csinált soha, mert szerinte ez nem rendes kaja.
2021. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Még nem, de furán hangzik.
2021. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
A spagettikrém paradicsomos, biztos jó hozzá a tejföl?
2021. jan. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

6, szerintem tejföl nélkül ehetetlen, annyira intenzív. Biztos nem is arra találták ki hogy csak úgy önmagában együk, meg ahhoz pici is a tubus amiben árulják.

Olyan mint a gulyáskrém, az is túl sós önmagában, de ha az ember belefőzi egy adag gulyásba, akkor pont jó.

2021. jan. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Májkrémmel keverve nagyon jó melegszendvicskrém.
2021. jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!