Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A sajtos pogácsa zsírral milyen?

A sajtos pogácsa zsírral milyen?

Figyelt kérdés
Készítette valaki zsírral? Ízre milyen?
2020. dec. 25. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
ízre ahhoz tudnám hasonlítani, mintha zsírral készítettem volna.
2020. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Évezredekig zsírral készítették a pogácsát. Aztán feltalálták a margarint. Sokféle zsír van, értelemszerűen az íztelenebb zsírok kevésbé érződnek a pogácsában is.
2020. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a különbség, hogy a zsírból kevesebb kell bele, mint a margarinból. Nagyjából csak a 2/3-a. Én már pitét is csináltam baromfizsírból és megkockáztatom, hogy még finomabb is lett.
2020. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A gyomornak nem rossz ha zsírral van készítve?
2020. dec. 25. 15:16
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

#4

Epe, vagy májbeteg vagy?

Mert egyébként egy tepsi pogácsa esetén, amiből megeszel egy pár darabot, nem tudom, hogy mi bajod lehetne?

Egyébként megsúgom neked, hogy még a csirkemell filé is tartalmaz zsírt!

2020. dec. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Refluxom van, de az az egekben. Sajnos szinte mindentől felmegy a gyomorsavam, és nem tudom hogy a zsír a pogácsában jó volna-e a gyomromnak.
2020. dec. 25. 15:23
 7/10 A kérdező kommentje:
Kelt tészták különösen felviszik a savam, de eddig még nem ettem zsírral készült pogácsát. Megkóstolni biztos meg fogom, mert alapvetően szeretem a pogácsákat, csak eddig zsírosat nem ettem.
2020. dec. 25. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

A pogácsa részhez nem tudok többet hozzászólni, de off-olnék egy kicsit.

Azt tudod, hogy a reflux nem önálló betegség, hanem valaminek a tünete? (Kivéve a helicobacter pylori túlszaporodásod van, de az antibiotikummal kezelhető)

Nekem is refluxom volt, aztán kiderült, hogy cukros vagyok, kaptam az inzulint és megszűnt a reflux.

Ezzel most nem azt mondom,hogy cukros vagy, hanem azt, hogy az alapbetegségedet kellene kideríteni és azt kezelni!

Bocs az off-ért!

2020. dec. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
finom, selymes .
2020. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsírral finomabb.Szerintem a többi pogácsára is igaz.
2020. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!