Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha semmilyen jelölés nincs a...

Ha semmilyen jelölés nincs a tűzhely sütő gombján , kb hol van a 200 C rajta ?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen a tűzhely



2020. dec. 23. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Passz. Vegyél egy sutohomerot és az alapján be tudod jelölni.
2020. dec. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
ezt senki nem tudhatja
2020. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Állítsd úgy a 2/3-ára, azzal nemigen nyúlhatsz mellé, én is úgy csinálok mindent (igaz nem ilyen) és jó benne a kaja.
2020. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
31%
hát elnézegetve ezt a weboldalt, nem tudom ki képes ilyeneket venni. A hűtők tiszta retkek, kb lomtalanítása különbeket dobnak ki,
2020. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Gázosnál ez esélytelen. Az aktuális gáz fűtőérték sokkal jobban befolyásoló, mint hogy hova tekered.


Kell egy vezetékes hőmérő, aminek a vezetéke/szenzora bírja ezeket a dolgokat. Nem tudom van-e ilyen sütő hőmérő, de jó javaslat.


Ha egyszer váltanátok... Sütőben csakis elektromos!! Légkeverés és pontos hőszabályozás nagyon kényelmes, minden tökéletes benne. Főzőlapnál viszont pont a gázos a jobb. Bekapcsolod, és azonnal forró. Kikapcsolod, és azonnal „hideg”.

2020. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5: Nem kell olyan bonyolult, én egy ilyesmit használtam, megteszi.

[link]

2020. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

#4

Szerintem szégyelld magad!

És hogy miért, azt nem fogom magyarázni, próbálj meg gondolkodni!

2020. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%
7: szégyelld magad te. Én is szoktam használt dolgokat vásárolni, de hogy van pofájuk eladni mocskos dolgokat? Még ha ingyen elvihető termékek lennének, ok.
2020. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi vettem egy hőmérőt bele.A tűzhelyet nem én vettem csak a típus miatt linkeltem az oldalt
2020. dec. 24. 01:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!