Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretit.ek a kocsonyát? Mit...

Szeretit.ek a kocsonyát? Mit raktok bele?

Figyelt kérdés

Mi : Csülök, répa, zeller, piros parika, babérlevél, só és bors, hagyma, fokhagyma.


Hús még: Szalonnás bőr, tokaszalonna, füst sonka, füstölt húsok.


Köröm meg ilyen pöcös húsok nem kerülnek bele.


és annyira imádom :D


2020. dec. 19. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én koriandert is rakok bele.


Nekem is az egyik kedvenc ételem.

2020. dec. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádom és idén először én is elkészítem.

Apa leírta, hogy csinálja ő - sűrűn főz, de idén nem utazunk haza -, úgyhogy az ő receptjéből dolgozok majd.


Só, kicsi bors, petrezselyem, fokhagyma, kevés répa-zöldség és sok husi (főleg csülökből, körömből meg farokból, mert mást nagyon nem kaptam).

2020. dec. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mansour ***** válasza:

Nem, úgyhogy semmit. A csülköt csak ropogósra sülve szeretem, a körmöt meg semmilyen formában nem enném meg.

Egyszer csináltam csirkemellből és zöldségekből zselatinnal csirkekocsonyát, az nem volt rossz. De nem éri meg a sok pepecselést.

2020. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En 3 csulokbol csinalom (iden mar 2x volt), 8 bazinagy adag szokott lenni es elfogy 2 nap alatt :) ... jo, mondjuk baromi nagy kutyam van, de naponta ket kocsonya siman eltunik fejenkent.
2020. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretem.
2020. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!