Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja vettünk új palackos gáztűzhelyet, de minden leég benne. A sütemények alja korom feketére sül.. Egy oldalas 25per alatt levált a csontról..

Van benne egy gyújtó, azt kicseréltük a legkisebbre, palát is tettem, hogy közvetlenül ne érje az ételt a tűz, de ugyanúgy leég benne a sütemény minek az alja fekete, a teteje, közepe viszont sületlen. Mit tudnék tenni még? Születésnapra szeretnék holnap süteményt sütni, de így sajnos nem tudok :( köszönök minden tanácsot 😊



2020. dec. 11. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A fokozatszabályzó szerintem nem müködik, olyan nincs, hoyg csak maximumon süt.

Erre érvényes a garancia, javíttasd meg velük.

2020. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem süt maximumon, megnézettük egy gázassal, mikor bekötötték..

Ott azt mondta a gázas, hogy kicseréli a gyújtót a legkisebbre és tegyünk bele palát. És ennyivel le is rázott minket.

2020. dec. 11. 08:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem a dolgot, ha most vettétek, akkor miért nem ott reklamáltok, ahonnan vettétek?

Két hónap után böven garanciás még (pontosabban most már nem biztos, ha valakivel barkácsoltattátok, aki láthatólag nem sokat ért hozzá), ha ilyen van, akkor ott vagy gyári hiba van - akkor vagy javítják, vagy új készüléket kell adniuk.

2020. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Romániában kicsit máshogy mennek a dolgok. Nem kritikát, hanem valamilyen megoldást szeretnék találni. De ahogy látom kár volt feltenni a kérdést ide. 👍
2020. dec. 11. 09:01
 5/9 Mansour ***** válasza:
69%
Akkor nem egy pala kell bele, hanem legalább három, és a legfelső polcra kell tenni a tepsit.
2020. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy rendesen mukodik-e a fokozatvalto ... a fuleddel is ellenorizheted hiszen hallatszik ha erosebben jon a gaz ... de a szemeddel is ellenorizheted hiszen nagyobbnak kell lenni a langnak ha nagyobbra tekered.


Ha minden rendben van, akkor mar csak ki kell tapasztalnod, hogy nagyjabol milyen allasnak mekkora hofokon dolgozik a sutod. Tapasztald ki a sutodet kulonbozo allasban.

2020. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

És szerinted honnan tudhatná bárki, hogy te Romániából írogatsz?

Ha ezt kihagyod, akkor amit írtak, az nem kritika, hanem alapügyintézés.

De így meg Mansournak meg a 6-osnak van igaza, kisérletezd ki, hogy hogy lehet sütni vele.

2020. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Tetőcscserepet tegyél bele esetleg, ne palát, mert a pala robban! Ráadásul rákkeltő azbeszt van benne.
2020. dec. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekünk már másodjára cserélte szerelő a fűtőszálat benne, mert anyám olyan tanácsokat kapott hogy le kell tenni pár réteg alufóliát az aljába, így nem éget majd. persze, csak évente kiég.most rávettem hogy ne fedje már le, látta mi van, de én is tapasztalom hogy az alját jobban égeti mindennek, pedig csak mirelit dolgokat sütök néha, tizenpercekig. neki állítólag a sütihez jó. mi megszokásból mindig maxra raktuk, mert letakarva még ez is szenvedős volt, tapasztalat meg nincs kisebb lángnál. de tényleg idejét múltak már ezek a nem tudod hány fokon menő alsó gázsütők. mindenen ott a hőfok, utasítás
2020. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!