Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált puha mézeskalács...

Bevált puha mézeskalács receptet kérhetek?

Figyelt kérdés

Olyan ami nagyobb tételben készül? Mondjuk 1-2kilóból, nem keményedik meg, finom omlós,nem szódabikarbóna ízű..stb

Köszi


2020. nov. 28. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ami fél kilóból készül az is készülhet két kilóból
2020. nov. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Tavaly ezt sütöttük meg, tökéletes lett. A sütési idő tényleg 7 perc, az első tepsit 10 percig hagytuk, és kiszáradt( sok sütinél nem a recepttel rontják el, hanem a nem megfelelő sütéssel). Letakarva napokig finom és puha volt, idén is ez lesz sütve.

2020. nov. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Úgy lehet egyszerűen puhává tenni a mézeskalácsot, hogy még kézmelegen jól záródó fémdobozba teszed.
2020. nov. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
A Street Kitchen mézeskalácsa ilyen! Iszonyat finom volt és akkora mennyiség, hogy azt hittem sose végzek a kisütéssel. :D Nagyon jó recept! A weboldalukon rá kell keresni.
2020. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #2-es hozzászóló küldött, tuti siker. Évek óta én is az alapján sütöm, tökéletes recept. Jó nagy adag lesz belőle.

Külön szeretem benne, hogy nem kell pihentetni, azonnal lehet szaggatni és sütni. Fém dobozban szoktam tárolni, sütés után rendkívül sokáig eláll úgy, hogy nem romlik a minősége, sem ízben sem állagban, 2 hét múlva is szuper puha.

2020. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊😊😊😊
2020. nov. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!