Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a receptben fehérbor...

Ha a receptben fehérbor szerepel akkor ott általaban szárazra gondol ha külön nem írja?

Figyelt kérdés

Nekem csak édes van itthon de boltba nem tudok menni.

Amugy 1 dl kell a tejszines garnéla rákos tésztába. Ebbe a receptben biztos nem édes borra gondolnak ugye?


2020. nov. 26. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél bele amilyen van. Szinte kizártnak tartom, hogy meg lehetne mondani az elkészült étel ízéből a bor fajtáját.
2020. nov. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem edes vagy feledes borra gondolnak .. ha igen, akkor azt kulon megemlitik. De amugy a gasztronomiaban leginkabb a szaraz bort hasznaljuk.
2020. nov. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez a tegyel bele amilyen van ... eleg igenytelen hozza allas! Jo minosegu borra van szukseg akkor us ha csak foz vele az ember. Miert raknal a harnelahoz ocska bort? Nem kell elrontani az etelt ha mar amugy is van jo alapanyag.
2020. nov. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
#3: De ha egyszer nincs neki más! Szerintem nyugodtan beleteheti.
2020. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd ki teljesen a bort a receptből, azzal sokkal kevesebbet ártasz, mint az édes borral.
2020. nov. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben! Inkabb kihagyom belole, ereztem, hogy nem jo otlet. Koszonom!!
2020. nov. 26. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

alapból szerintem száraz.

Az édesek nagyon elviszik az étel ízét, és nem jó irányba...


Desszerthez simán lehet félédes-édeset is használni (pl. egy borkrémtekercs, vagy hasonló...), de sós kajába nem tennék édes jellegű bort.

2020. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk én száraz bort nem veszek, mert senki nem inná meg a maradékot. Még soha egyetlen étel sem lett rossz félédes vagy édes bortól...
2020. nov. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8: ízlések és pofonok...


Én még a desszerteket is száraz jóminőségű borból készítem, mert egy kis cukorral ki lehet igazítani.

Az édesből nem tudod "kivenni" az édességet.


Egy jó kis kakukkfüves-tejszínes gombaszószt egész egyszerűen agyoncsapna egy édes bor.

2020. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!