Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van értelme forrólevegős...

Van értelme forrólevegős fritőzt venni? Miben különbözik egy légkeveréses sütőtől?

Figyelt kérdés
2020. nov. 16. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Igazából, és az eredményt tekintve, nem sokban.

Én azért vettem, mert csak magamra főzök, és 1-2 szelet akármiért nem akarok egy nagy sütőt használni...

De ha több főre csinálom, akkor a légkeverős sütőben kb. ugyanolyan minden.

Hozzá tartozik, hogy ez olyan fritőz, amiben egyáltalán SEMMI olaj nem kell, és nem olyan, ami 1-2 kanál olajjal megsüt egy adag krumplit. Ez utóbbit még nem próbáltam.

2020. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsabb és kisebb helyet foglal.

Nekem most Philips Airfryer van, előtte Tefal ActiFry volt. A Philips jobb és gyorsabb, bár hiányzik a keverőkar.

Mire a sütő felmelegszik a kívánt hőfokra, addigra az Airfryer megsüti amit kell

2020. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy az 1-es írja, az eredményt tekintve nem különbözik.

Egy plusz kütyü a konyhában, ami a helyet foglalja a pulton. :)))


Ha egyedül vagy a háztartásban, akkor lehet, hogy megéri - de családnak biztos hogy nem!

2020. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem lesz ropogósabb a sültkrumpli benne, mint a sütőben? Akkor nem veszek :)
2020. nov. 16. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!