Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fokhagymat is kell dinsztelni,...

Fokhagymat is kell dinsztelni, ha valami olyat fozok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 8. 09:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Okes 9-es :) azert lehet fokhagyma granulatumot kapni a kutyaknak?! :D


[link]

2020. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

#11

Nem tudom kedves 11-es, mert nem vagyok sem állatorvos, sem állatpatikus, így kénytelen vagyok a szakemberek által leírtakra támaszkodni. Ennek alapján én nem adok a kutyának fokhagymát, mert "Jobb félni,mint megijedni!" Csak erkölcsi kötelességemnek éreztem az infót megosztani veled, de te természetesen azt csinálsz amit akarsz!


[link]

[link]

2020. nov. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%

12.


Te nem tudod, hogy mukodik az internet? Egyik hulye masolja a masikat … egymas baromsagait osztjak meg ujra es ujra … aztán mar annyi ugyanolyan marhasag van a neten, hogy akar hova kattintasz az ökörséggel talalod magad szembe. Ettol meg a hulyeseg hulyeseg marad.


Linkelhetsz nekem ide barmit (képzeld el en sem a Marsról jottem), ha kimondottan a kutyak szamara gyartanak es a kereskedelemben arusitanak is fokhagymát, akkor en meg is foglalkozzam a masok butasagaval? Elnezest, hogy nem megyek utanad ...

2020. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

#9 nézd, ez az egyik általad belinkelt szakértő dietetikus véleménye, gondolom nem olvastad el:

"Bízom benne, hogy ezzel a rövid kis cikk megnyugtató választ adott fokhagymával kapcsolatos kérdésekre, és immár senkinek nem lesz rossz a lelkiismerete, ha rádob egy-egy cikket a kutyája vacsorájára, vagy rászór egy kis fokhagymaport például akár darált nyers húsra, belsőségre hetente két-három alkalommal."

2020. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!