Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fokhagyma krémleves tejszín...

Fokhagyma krémleves tejszín nélkül?

Figyelt kérdés
Tejszínt szoktam rakni bele 1 liter húsleves mellé, de most nincs itthon tejszín. Tejjel ki lehet váltani? Vagy ha nem lesz vele olyan sűrű akkor a 2 kanál liszt helyett tegyek bele dupláját a tej mellé?

#tejszín #Fokhagyma krémleves
2020. okt. 24. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Jó ötlet. Pont ugyanolyan nem lesz, de jó lehet így is. Azért sokkal több liszt (duplája) szerintem nem kell.
2020. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :-)
2020. okt. 24. 13:53
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem lesz olyan izu.

A tejtol higabb, tejes-vizes izu lesz.

A tejszintol pedig selymes, kremes. Ossze sem lehet hasonlitani. Akkor inkabb ne fozd meg!

2020. okt. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Fujj … de jo, hogy nem az en csajom vagy … kivégeznélek ha ilyen szar fokhagyma keremlevest tennel az asztalra :)


Na jo, azert utana megdugnálak :D

2020. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: szerintem itt inkább mi adhatunk hálát, hogy nem ilyen tyutyimutyi pasinl van, aki elé kell tenni az ebédet, mert magára mar képtelen lenne főzni
2020. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4es te jó nagy patkány vagy még jó hogy nem az én pasim vagy mert már nem az lennél. Végül nem csináltam meg de egyébként sok olyan receptet olvastam ahol csak tejjel írják úgyhogy nem értelek 3as. Ízlések és pofonok.
2020. okt. 25. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!