Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen vacsit készítsek...

Milyen vacsit készítsek ezekből? Valami gyors kellene, mert mára kell főznöm.

Figyelt kérdés
van itthon liszt, szeletelt gomba üveges, tojás, kicsi tejföl, majonéz, krumpli. bár tört krumpli már van mellé kellene ebből valami. gondoltam a tükörtojára, mert az hamnar megvan, de még valami kellene mellé. gombás szósz? vagy még valami ötlet? párom nemsokára hazaér, addigra akarok valamit. köszönöm!
2010. aug. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az nemjó hogyha a gombákat kirántod és csinálsz mellé egy jó kis majonézes krumplisalit?:)
2010. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főzd meg keményre a tojást. A gombát párold meg vöröshagymás zsíron, sózd,borsozd,oregánót tegyél rá,tedd közé a felszeletelt tojásokat,tegyél rá tejfölt. A törtkrumplihoz nagyon jó.
2010. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gombás-majonézes burgonyasali főtt tojással
2010. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem van egy ötletem: Az üveges gombáról öntsd le a levet. Egy serpenyőben pirítsd meg egy kis olajban az apróra vágott hagymát, öntsd hozzá a gombát. Fűszerezd:Só, bors,petrezselyem(kihagyható). Önts hozzá tejfölt egy kis tejet(víz is jó),majd a kívánt állag eléréséhez sűrítsd be egy kis liszttel.
2010. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!