Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem éppen sütés kategória, de...

Nem éppen sütés kategória, de nincs jobb. Kókusztekercs töltelék ötletek?

Figyelt kérdés

Édességekben nem szeretem a vajas alapú krémeket, de a kókusztekercs kedvenc úgyhogy eddig úgy próbálkoztam hogy tej, cukor, kókuszreszelék összefőzve majd bele kis keményítő, amitől pudingos állaga szokott lenni, de ez nem elég kemény és hűtés után se jobb a töltelék állaga.


Vaj nélküli megoldás érdekelne. Én arra gondoltam hogy tej, cukor, kókuszreszelék forralva majd pár kanál rizsliszt, ami keménnyé tenné a fehér tölteléket. Ez szerintetek finom és masszívabb lenne?


Köszönöm a válaszokat!


2020. okt. 29. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a keményítő nem keményítette meg, a rizsliszt sem fogja. A tortabevonó vagy táblás csoki nem opció? Az biztos hogy a hűtőben megkeményedik. A kókuszos krémhez én inkább azt kavarnám bele, lehet a fehér csoki jobban illene hozzá. Én az Aldi-ban láttam fehér csokiból tortabevonót. Vagy még a marcipán?
2020. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A tortabevonó megkeményedik és pont az lenne a lényeg hogy a krémet is lehessen harapni, ne folyjon szét, de ne is legyen kőkemény. A liszt szerintem keményebb állagot ad mint a keményítő, de még nem próbáltam így. Jól jönne egy bevált recept, mert az eredeti vajas verzió kilőve.
2020. okt. 29. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Puding, kevés/kevesebb tejjel, akkor kemény lesz.
2020. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Több keményítő kell bele. A pudingporban ugyanaz van. Az is lehetett a baj, hogy túl sokáig forraltad, akkor elveszti a keményítő a hatását. 100 ml tejbe ha 10 g keményítőt teszel, akkor nagyon sűrű lesz, úgy tuti jó.


Ha így nem jön össze, akkor főzz besamelt, abban viszonylag kevés zsiradék van. Utána abba keverd a cukrot meg a kókuszreszeléket. De ez amúgy kémiai hatásmechanizmust tekintve majdnem azonos a keményítős/pudingos változattal, csak keményítő helyett liszt van benne, meg egy kis plusz zsiradék.

2020. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a kókusztekercset gesztenyés töltelékkel csinálom. Igaz, hogy más ízvilág mint az eredeti, de passzol. A gesztenyemasszat annyi tejjel keverem ki, hogy pont jó legyen az állaga, és kész is a krém. Egy kis kókuszreszelék rá mielőtt feltekerem, aztán kész is.
2020. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott a csodalatos mascarpone: ugy ízesíted ahogy akarod, nem vajas alapu (kremsajt) es jo az allaga tölteléknek.
2020. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5, gesztenyepüré jó ötlet! De valahogy a fehér klasszikus töltelék jobban illik hozzá. Próbáltam a keményítővel tovább illetve kevesebb ideig is főzni, de ugyanolyan puding állaga volt, finomnak finom csak nem kemény a krém és mindig azt hiányolja aki eszik belőle.
2020. okt. 29. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, annyira kemény nem lesz a keményítős/pudingos variáció, mint ami a vajban levő szilárd zsírtól kemény. Esetleg ha kevés keményítős krémhez keversz sok kókuszreszeléket, tehát gyakorlatilag a kókusz összeragasztására használod a keményítős krémet. Úgy mondjuk lehet, hogy száraz lesz.


Zselatinnal próbáldtad keményíteni a krémet? Az alapból híg, hidegre dermed. Kókuszos joghurttortához szánt krémmel talán működne.

2020. okt. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mascarpone és/vagy krémsajt kókusz reszelék porcukor fincsi és pont elég kemény lesz
2020. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A kókuszos krémbe keményítöt tenni kb. olyan galád cselekedet, mint egy márkás vörösbort kólával keverni. ;)
2020. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!