Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Özlábgomba recept, ami nem...

Özlábgomba recept, ami nem rántotta és nem rántott szelet?

Figyelt kérdés

Olyan özlábgomba recepteket keresek, ami nem a megszokott kirántott gomba vagy rántottának készítik el.

Természetesen nem hús mellé akarnám, hanem önmagában, mert szerintem ezt "bün" elrontani hússal, vagy hasonló valamivel, ami elnyomja a gomba ízét.

Elöre köszönöm, aki segít!



#özlábgomba
2020. szept. 12. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kalapok nincsenek még teljesen kinyílva (doberő, vagy félig-meddig dobverő), megtöltheted bármivel. Akár darált húsos, vagy májas vagy zöldséges töltelékkel. 15 percet sütöd, utána ráteszel reszelt sajtot, és még sütöd 10 percet.

Én pont most csinálok ilyet, darált húsból csináltam egy fokhagymás, kicsit besameles sűrű töltetéket, azzal megtöltöttem, megy majd rá a sajt mindjárt. Krumplipürét és uborkasalátát adok hozzá.

2020. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de tejesen nyitottak a kalapok - viszont lehet, hogy így is tudok valamit kezdeni az ötleteddel!
2020. szept. 12. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így is tudsz, valami "sűrűbb" töltelékkel így is meg tudod őket tölteni. Mi már meg is ettük a mieinket :)
2020. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. szept. 12. 19:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elösütött gombára rápúpoztam a tölteléket "búbos hús" stílusban és úgy sütöttem meg, nagyon jó lett.
2020. szept. 13. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!