Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan készíted el a fasírtot?

Hogyan készíted el a fasírtot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Én sehogy, mert nem tudok főzni.


De én fokhagyma nélkül szeretem.

2020. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
1/2 kg darált hús, 30dkg főtt összetört krumpli, pirospaprika, só, bors, majoranna, 1 tojás, 1 fej apróra vágott hagyma pirítva; zsemlemorzsa annyi, hogy jól formázható legyen, illetve mielőtt szétlapítom a gombócot bele hempergetem.
2020. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
darált hús, vízben áztatott kenyér, tojás, hagyma, fokhagyma, petrezselyem, bors, gyömbér, szerecsendió, ételízesítő
2020. aug. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

3 fej vöröshagymát felkockázok pici kockákra majd tűzön olivaolajban dinsztelek

Addig kiveszem a 1kg darált sertéshust

Só bors paprikapor megy bele

Felkockázom még apróbbra 6-8 gerezd fokhagymát

2-e tojás mérettöl függően

Zsemlemorzsa

Bele a hagyma


Összegyúrom


Majd forró kég keverésesben meg sütöm jénaiban 180 fokon félidőben forditok rajta

2020. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2020. aug. 16. 00:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokféleképpen. Tegnap épp az egyszerű verzió volt soron: 1kg darált marhahus, két nagy fej hagyma és két gerezd fokhagyma apróra vagva, két tojás, só, jó sok pirospaprika és anyni zsemlemorzsa, amennyit felvesz hogy jól formálható legyen. Szokott még keszulni olyan is, amiből a tojás kimarad és helyette leturmixolt paradicsom, paprika és petrezselyem kerül. Pirospaprika nélkül, darált aszalt pawradicsommal is finom.
2020. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sertés darálthús fél kg, ehez ugyanannyi vízbe áztatott kenyér, 2-3 gerezd fokhagyma, 1 db kisebb vöröshagyma, ízlés szerint: só, bors, őrölt kömény, pirospaprika.
2020. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!