Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Emberek többsége miért nem...

Emberek többsége miért nem érti meg meg nem kell Mindent hússal csinálni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 12:58
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Nem mindenki annyit eszik amennyit akar
2020. aug. 15. 13:31
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Én sem a mai túrógombócba, sem a múltheti palacsintába nem tettem húst. :)

Egyébként egyáltalán nem vagyunk óriási húsfogyasztók mi magyarok világviszonylatban. Ok, sok ételünk tartalmaz húst, de egy lecsó ha szalonnával készül, vagy egy főzelék még ha hússal is eszi az ember, nem jelent sok húst. De bográcsozáskor a pörkölt nokedlivel és savanyúsággal is nagyságrenddel kevesebb hús, mint az a steak, amit az Ausztrál vagy amerikai kolléga lenyom egy BBQ során.

Azt pedig szögezzük le, hogy valamit enni kell. És környezetvédelmi oldalról nézve nem biztos, hogy a sült csirke jön ki rosszabbul a trendi avokádóval vagy tofuval szembe. Ami meg az egészségességet illeti, pont az a lényeg, hogy az a kis hús, ami a lecsóba kerül, vagy amit a főzelék mellé eszik az ember még szükséges és egészséges is.

zöldséget enni egészséges =/= húst enni egészségtelen

2020. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Kedves vagy, hogy aggódsz az egészségünkért, de hadd legyen az én dolgom, hogy egészségesen táplálkozom-e vagy sem? Én tudom mennyi húst akarok enni, te is egyél annyit amennyit te akarsz, de nekünk hadd ne kelljen már a te kedved szerint tennünk.
2020. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Én konkrétan hús nélkül nem vagyok 100%-osan működőképes. Igen, kell a zöldség is, a rostok miatt, de a hús is a zsír és fehérje miatt. És nem, nem összehasonlítható a növényi alapúakkal!

Az ember mindenevő, és pont. Az egyensúly a fontos.

2020. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%
Husit akarok ... ma ... es mindennap ... fincsi zaftos husi ... ropogos borke ... czupakos ... porcogos ... hu de fincsi! Hust ide ... es hust oda! Husadek a legjobb :D
2020. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
92%
olcsobb a hus mint a zoldseg, a gyumolcsrol mar nem is beszelve ... inkabb zabalok belszint, mint ugyan annyiert cseresznyet!
2020. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Azert eszunk, hogy a napi tapanyag szuksegletunket biztositsuk. Manapsag olcsobb a hus mint a zoldseg-gyumolcs, tapertekben viszont a legjobb forras. Aki hetkoznapi ember, az egyen hust ... aki megteheti, az meg egyen amit akar.
2020. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk az az étel amiben nincs hús csak köret. :)
2020. aug. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
84%
Változatos étrend és kész
2020. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem érem meg, mert így kérdeznek mint te, kedves kérdező.
2020. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!