Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Emberek többsége miért nem...

Emberek többsége miért nem érti meg meg nem kell Mindent hússal csinálni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 12:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Biztos zoldseges es utalja a szemben levo hentest :D
2020. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
95%

Ha szerinted csak hétvégén kell húst enni, akkor te csak hétvégén egyél húst. Akkor is keveset. A te dolgod.


De mi a jófene közöd van hozzá, ha én hétfőn is húst eszem, kedden is, szerdán is.

2020. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
93%
Én elég kevés húst eszem,mert nem vagyok oda érte, de eszembe sem jutna másokat kioktatni, hogy nekik is ennyit kéne. Semmi közöd hozzá mások mit és mennyit esznek kérdező :D
2020. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
92%

"Szerintem cssak hétvégente kell enni húst, És akkor is csak keveset"


Szerintem minden teliholdkor szabadna csak káposztát enni...


De tényleg, miért gondolod, hogy a saját személyes elvárásaidat bárkire is rá kéne erőltetni?


Csak hétvégente, és akkor is csak keveset....

Mi van ha valaki csak keddenként szik kevés húst?

Mi van ha valaki minden nap kiegyensúlyozottan keveset eszik?

Miért kéne beleszólnunk?

2020. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
76%
Probaltam hetkoznap nem hust enni de ugy meghajtott a zaft, hogy fostam mint a lakodalmaskutya. Azota harapok egy kis hust is a porkoltbol :)
2020. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Mert nem egészséges mindennap húst enni
2020. aug. 15. 13:23
 17/39 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi erővel miért nem "kampányolsz" mondjuk a dohányzás (vagy kismillió más) ellen? SEMMI közöd hozzá, hogy ki mennyi húst eszik!
2020. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
79%
En azert eszem hust mindennap, hogy ne legyen hiabavalo annak a sok allatnak a leolese ... ha mar meghalt es a hentes is kirakja a polcra, akkor ugy vagyok a leg okotudatosabb ha megveszem es megeszem, mint ott rohadjon el a boltok polcain. Szerintem az pazarlas ... en igy vigyazok az okologiai egyensulyra.
2020. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem egészséges?

Húst hússal enni valóban nem, de arra semmilyen statisztika, felmérés sincs, hogy a mindennapi húsfogyasztás egészségtelen lenne....


Akkor már értelmesebb lenne a mindennapi kenyérfogyasztás ellen panaszkodnod, de még ahhoz sem lenne közöd.

2020. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki azt eszik, amit akar. Senkinek semmi köze hozzá.
2020. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!