Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan hasznosítsam újra a...

Hogyan hasznosítsam újra a kimaradt főttésztát?

Figyelt kérdés
Ma maradt ki főttészta, elég sok van belőle és gondoltam, hogy holnap csinálok tonhalas tésztát. Lehet, hogy hülye kérdés, de a hideg tésztát hogyan melegítsem meg, hogy meleg legyen az ebéd?

2020. aug. 12. 14:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
94%

#9 és #14 vagyok!

Köszönöm, remélem nem csalódtok a módszeremben.

Egyébként, amikor pl. pörkölt mellé nokedlit készítek, direkt azért kavarok többet, hogy maradjon még egy vacsira tojásos nokedlinek. Ezzel a melegítési módszerrel már csak a tojást kell ráütni, nem kell ismét nekiállni kavarni, szaggatni... Majd mondjátok, kinek vált be, vagy esetleg már ebből jött neki valami más módi, ami még ennél is jobb??? Nyitott vagyok minden okos és jó megoldásra én is.

2020. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nekem a #9-es válaszban leírt módszer teljesen bevált, bátran merem ajánlani bárkinek, aki ezt olvassa! Mégegyszer nagyon szépen köszönöm! 😊

A #11-es moslékos kommentelő nagyon mellé lőtt, szerintem csak trollkodni akart, de nem jött be. 😊

2020. aug. 13. 12:15
 23/24 anonim ***** válasza:
26%

19 vagyok. Én írtam a moslékozós kommentet. Egyàtalàn nem erre utaltam. De sajna a szöveg értelmezés nem megy úgy tűnik..

Arra gondoltam hogy megfőtt tésztàt mi a fenéért kellene újra vízbe tenni, ezzel àztatva... Mikor 2 perc a mikróban és kész.

2020. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
#23, akkor te csak mikrózzad a tésztát, mi meg majd főzzük. Pont.
2020. aug. 13. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!