Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan hasznosítsam újra a...

Hogyan hasznosítsam újra a kimaradt főttésztát?

Figyelt kérdés
Ma maradt ki főttészta, elég sok van belőle és gondoltam, hogy holnap csinálok tonhalas tésztát. Lehet, hogy hülye kérdés, de a hideg tésztát hogyan melegítsem meg, hogy meleg legyen az ebéd?

2020. aug. 12. 14:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%
Igen a 9es tényleg jót irt, màr ha moslékot csinàlsz...
2020. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%

Azért ez elég furcsa, hogy nem használsz mikrót.

Manapság az alapfelszerelés egy háztartásban.

2020. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
56%
És akkor felvetődik a kéedés... Eddigi életed során hogy oldottad meg? Vagy ez az első alkalom hogy többet főztél mint amit megleszel??
2020. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
97%

Miért lenne moslék, hiszen rögtön leszűröm, rádobom egy pici olajra, átforgatom rajta és mehet rá a köret, vagy éppen köretként pörkölt mellé, akármihez.


Persze, ha nem szűröd le, akár még korpát is kavarhatsz hozzá, tudod, amivel a disznókat etetik!

2020. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

#14, ne is figyelj az ilyenekre, sajnos itt mindig van olyan, aki így próbálja felhívni magára a figyelmet, hogy rossz indulatúan oltogat. Add meg nekik a jól megérdemelt piros pacsit és megyünk tovább.

Köszönöm, én kipróbálom! 😊

2020. aug. 12. 20:59
 16/24 anonim ***** válasza:
84%
#15: sokan úgy gondolják, hogy az ételt csak aznap szabad megenni, mikor készült, és a maradékok hasznosítása számukra méltóságon aluli. Holmi környezetvédelmi szempontok hidegen hagyják őket...
2020. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#16, igen, ez sajnos így van. De nem szeretnék háromnegyed lábos tésztát kidobni, ha ma csinálhatok belőle valamit. 😊
2020. aug. 13. 10:16
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Ne is, teljesen igazad van. Én direkt egy kicsit több tésztát szoktam főzni, így vagy elég két alkalomra, vagy a maradékot rakott ételhez, vargabéleshez stb. felhasználom. Semmi értelme kétszer állni neki tésztát főzni, két edényt összekoszolni, mikor elvan a hűtőben egy-két napot.
2020. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18%
16 itt egy kommentár sem volt arról hogy nem akarja valaki megenni a màsnapos kajàt...
2020. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
#19: a moslékozós komment arra utalt szerintem, és úgy látom, hogy a kérdező is úgy értette.
2020. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!