Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Konzerv vagdalthusbol hamburge...

Konzerv vagdalthusbol hamburgerhus milyen lenne, ha formaznam?

Figyelt kérdés
Izre szeretem ezeket a gl..us vagdaltakat es sok van belole.
2020. aug. 11. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Xar. Köze nincs a hamburgerhez
2020. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban csórók voltunk. Nálunk a milánói és a fasírt is mindig konzerv löncshúsból készült.

Gyerekként szerettem, mert azt ismertem, nekem az volt "A" milánói meg a fasírt.

Ma már nem hiszem, hogy megenném :) nem finom annyira, mint amennyire gyerekként az volt. De sokat nem veszíthetsz, próbáld ki. Bár szerintem nem állna össze hambugerhúsnak. Mi is csak egybefasírtnak tudtuk megcsinálni, sok tojással és kenyérrel...

2020. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Egyszer ilyet adott nekem egy ismerős milánóiként. Borzalom. Semmi köze a rendes darált húshoz. És nekem nem is ízlik.
2020. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Működik de nem lesz túl finom

Inkább szükségmegoldás.

2020. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kettes válaszoló,mi is így voltunk gyerekként,visszahoztál pár "szép emléket".
2020. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!