Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Vegán fasírt probléma?

Vegán fasírt probléma?

Figyelt kérdés

Elöször is kérek mindenki, aki szerint NINCS vegán fasírt, nem írjon semmit, NEM ez a kérdés.


A probléma az, hogy minden esetben sütés közben szétesik az egész, nem lehet normális formában megsütni. Több receptet kipróbáltam, minden esetben felmerül ez a gond.


A mai recept: 50 g vörös lencse, 25 g bulgur (mindkettö elöfözve), 1 közepes cukkini lereszelve, besózva, kinyomkodva, füszerezve, az egész összekeverve, meg annyi zsemlemorzsával, hogy formázható legyen, és utána serpenyöben, kevés forró olajban kisütve.


Ami nem opció, hogy sütöben sütöm (nincs sütö), tehát ezt kérem, ne írja senki.


Minden segítö választ elöre is köszönök!



2020. júl. 30. 11:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nincs, ami összetartsa (mint a nem vegán fasírtban a tojás). Mi lenne ha esetleg kevesebb sót használnál, és nem nyomkodnád annyira ki a cukkinit? Esetleg egy kevés vizet önteni hozzá, hogy ne legyen olyan száraz?
2020. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vagyok vega, így nem is értek annyira ezekhez a kajákhoz, viszont lehet kapni különböző ízesítésű fasírtporokat, amikben csak növényi alapanyagok vannak. Nagyon finomak. Általában zabpehely az alap, vannak benne más pelyhek, zöldségek és fűszerek.
2020. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
Pedig nincs olyan hogy vegán fasírt. Dolgozd fel.
2020. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Én láttam olyan receptet, hogy valamiféle növényi zsiradékot tettek pluszba a fasírt hozzávalóihoz. Olyat láttam, amiben napraforgó vagy kókuszolaj volt.


Majd írd meg, hogy sikerült-e :)

2020. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Üss bele egy tojást, attól tapad össze! Nem is értem, hogy lehetne tojás nélkül fasírtot sütni.
2020. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%

hát akkor nem tudom...


Tojás nélkül márpedig nem nagyon lehet. Lehet, hogy nincs is vegán fasírt?

2020. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%
Nincs. Mivel a fasírt húsos étel.
2020. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
A tojást is lehet helyettesíteni, pl. én a hisztaminerzekeny vagyok, nem ehetek tojást sem, sem fruktózt, sem tejet vagy gluténtartalmú dolgot. A tojást lenmagtojással helyettesítem
2020. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
De én sütőben sütök, amit csak lehet
2020. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
A zöldségfasírt nem húsos étel
2020. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!