Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek is kevesebb húst...

Szerintetek is kevesebb húst kéne enni? Meg nem mindennel hússal csinálni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 15:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

#7


3-as vagyok. Nem jól értelmezted a szöveget. Tényként leírtam, hogy régen kevesebb húst ettek az emberek. Pont. Utána leírtam a véleményem, nem azt, hogy miért ettek régen kevesebb húst.

2020. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
48%
Mindenképpen csökkenteni kell a fogyasztást világszinten, mert iszonyú környezeti terhelést jelent a húsipar és a mértéktelen túlfogyasztás. A takarmányozás rengeteg művelhető földterület és erdő elvesztésével is jár. Nem mellesleg nem is egészséges és nem is szükséges húst hússal enni, pláne nem nagyipari forrásból.
2020. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is le leszek pontozva, de szerintem is csökkenteni kéne világszinten a húsfogyasztást, mert ez így fenntarthatatlan és etikátlan (és nem, nem csak az állatokkal szemben, mégmielőtt.)


Aki erre pirosat nyom, az szeretné ha előbb menne tönkre a bolygó, vagy mi az indoklás? nyomja nyugodtan, nem zavar, de nagyon kíváncsi lennék az indoklásra, hogy miért jó a nagyfokú környezetkárosítás és az embertelen körülmények támogatása.

2020. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%

#13

Magyarázd már el kérlek, hogy a húsevés hogyan károsítja a bolygót?



Spoiler: nem fogja tudni megmondani.

2020. júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14

Ez most komoly kérdés? Károsanyag-kibocsájtás, termőföldek használata, vízfelhasználás, gyógyszerek és különböző vegyszerek használata, pazarlás, szállítás, stb stb stb.

2020. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
Most nem azért, de ez a növénytermesztesnel nem áll fent?
2020. júl. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

10: És ha ebédre a paradicsomlevest vagy a rántottát, és a szendvicshez a sajtot választom feltétnek, akkor hogy bírjak még húst is enni? Lehetetlenség annyit enni, hogy minden nap minden legyen.

A legtöbb dologra, amit eszek 3-4 havonta egyszer kerül sor.

2020. júl. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

#16

Dehogynem, de nem lenne jó ha sokkal-sokkal-sokkal kevesebb lenne ezekből?

2020. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
26%

Bevallom töredelmesen, rendszeresen fogyasztok húst. Azt mondják jobban laktat a zöldséges étel, nos nem tudom, arányaiban nekem a zöldség inkább köret és leves, saláta. De mindig van az asztalon hús is. Ennek egyszerű oka van...imádom! :)

Húsból viszont teljesen vegyesen étkezem. Csirke, marha, bárány, sertés, pulyka, hal, őz, vaddisznó, nyúl, kacsa....vad, házi.. :)

Tehát többféle! :)

2020. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%

Tévedés. Azok ettek kevés húst régen, akik nem tehették. Nagyszüleim jómódú gazdálkodók voltak, földművesek, minden nap volt hús a menüben. Sőt! A reggeli mindíg szalonna volt, vagy valami szalámi, ebédkor a második pedig frissen sült, gulyás, sült kolbász vagy máj.

Nem mondom meg, ki mennyi húst egyen, azt se, hogy egyen-e egyáltalán. Én imádom a húst.

A gyermekek fejlődésében komoly szerepet játszik, ezért elítélem azokat a szülőket, akik kezdettől fogva nem adnak a gyereknek húst. De persze mindenkinek szíve joga

2020. aug. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!