Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek is kevesebb húst...

Szerintetek is kevesebb húst kéne enni? Meg nem mindennel hússal csinálni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 15:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is.
2020. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell húst-hússal enni, minden más az emberek egyéni dolga.
2020. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Igen. Régen jóval kevesebb húst ettek az emberek. Egészség és környezettudatosság szempontjából is jobb lenne kevesebb húst enni.
2020. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
5%
Primitív dolog , drága mert nem hasznosul nekünk csak a ragadozóknak és problemás köszvény is lehet . Ipar multik gasztronomia hazudja reklámozzoa több menüt mindig süss főzz költs ....
2020. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

Mihez képest kevesebbet?

Én elég ritkán eszem húst, nem tudom, te mennyit eszel.

Tegnapelőtt pont húslevest főztünk, ma fogok harmadszor enni belőle, belsőség van benne és csirkeszárny.

És szalámit is ettem a napokban 6-7 szeletet talán, olyan 4 cm átmérőjűt.

2020. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég ciki olyat leírni, hogy nem hasznosul. Ha a köszvényig eljutottál, akkor lapoz még egyet a biokémia könyvben, hogy mi is az. A lebontott nukleinsavak. Ez komoly, hogy nem hasznosul? WTF?
2020. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

3-mas, régen azért ettek az emberek kevesebb húst, mert általában csak ünnepnapon, vagy vasárnap vágtak csirkét, kacsát, libát, ahol háztáji volt. Meg volt évente egyszer disznóvágás és csókolom. Hétközben burgonyát, zöldséget, meg hüvelyeseket ettek a földművesek. Utána kéne nézni. Nem a környezettudatosság miatt ettek kevesebb húst, hanem mert mindenki maga nevelte a lábasjószágot. Meg az emberek többsége nem is tehette meg, hogy napi szinten húst egyen, mert nem volt rá pénze!

Az urak meg vadászgattak. Na, a gazdagok pl. sok húst ettek, de kevés zöldséget. Köszvény leginkább emiatt alakult ki. Történelem!


Mértékkel fogyasztva semmi sem káros. Ráadásul az ember mindenevő, mivel olyan fogazatunk és gyomrunk van, mint pl. a vaddisznónak. Ők is megeszik az élő állatot is. Az emberi szervezetnek ugyanúgy szüksége van a húsban és a halban található nyomelemekre, nukleinsavakra, ásványi anyagokra és vitaminokra, mint a zöldségekben, gyümölcsökben találhatóakra. Utána kéne olvasni, mielőtt itt sokan hülyeséget írnak.

2020. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenki annyit egyen, amennyi jól esik neki, és nem megy az egészsége rovására. Én nem sokat eszek, ma sem ettem még pl. húst. De nem zavar, hogy mások esznek. Persze, most nagy mumusnak vannak kikáltva a marhák környezetvédelmi szempontból, de igazság szerint amíg az ipar nem változtat, addig környezetszennyezés szempontjából tökmindegy, hogy a kisember angus marhával eszi a burgerét vagy cukkini pogácsával. Lehet mondani, hogy minden kicsi számít, de ez sajnos nem igaz. Nem számít. Max az egyén lelkiismerete szempontjából.
2020. júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8-as, mindig van, ami éppen mumusnak van kikiáltva. Egy időben ilyen volt a tojás, mert jaj a koleszterin. Aztán jött margarin, hogy milyen egészségtelen (holott növényi alapú), majd jött a "jaj, csak olajjal szabad főzni, mert a zsír káros!" Utána hirtelen az olaj lett káros az egészségre. Szóval, én már nem hiszek ezekben a dolgokban. Most éppen a marhahús az egészségtelen. Majd lesz valami más, ha ennek a hisztinek vége.
2020. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem mindenkinek naponta kéne húst enni.
2020. júl. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!