Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tortakrémbe mennyivel kevesebb...

Tortakrémbe mennyivel kevesebb cukrot lehet tenni? Recept lentebb.

Figyelt kérdés

Vanillia kremet es fozott csokikremet szeretnek kesziteni.


A vanillia az 250g vajhoz 500g porcukrot ir. Ez brutlais mennyiseg. Fele annyi cukor eleg lenne esetleg? Ezen kivul vanilia aroma es 1 evokanal tej kell meg be.


A fozott csokikrembe 4 tojas, 200g vaj es 200g cukor, valamint 200g etcsoki es kanal kakaopor kell meg. Ebbe esetleg lehetne kevesebb cukrot tenni?


A csokis meg nem is gond ha nem lehet kevesebb, de a vanillias a 0.5kg cukorral, az nagyon sok.


2020. júl. 7. 12:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Van esetleg jo vajkrem recepted?

Ugy valasztottam, hogy mi kapott jo ertekelest. Sajnos ez a nagyon cukros volt.

Tejszinhab nem jo, tejallergia miatt. Vajbol tudok menteset venni.

2020. júl. 8. 18:12
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ott a növényi tejszinhab.
2020. júl. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap olvastam egy torta receptet, ahol vanília pudingot főzött, és abba kavarta bele a vajat, megtöltötte vele a sütit, és hagyta, hogy úgy dermedjen meg. Ez esetben a pudingban már eleve van, ill. tetszés szerint tudod cukrozni.
2020. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van ahol a vajat kavarja a pudingba! Én megpróbálnám a helyedben, ízlés szerinti cukorral, a puding biztos, hogy megdermed, és ha hűtőben tárolod, a vaj is megkeményedik benne.

2020. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!