Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Olaj nélküli fritőzben milyen...

Olaj nélküli fritőzben milyen lesz a rántotthús?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem olyan, mint amit a receptje szerint ismersz és ezzel mindent elmondtam, mert ízléseken és igényeken nem akarok vitatkozni.
2020. jún. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Szárazabb erzetu és valahogy más az ize.kaptam ilyne olaj nélküli sutot de nekem semmi nem finom benne így most àrulom 💚
2020. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem pontosan olyan, mint a bő zsiradékban sütött. Tényleg szárazabb, de ha olajspray-vel ráfújsz egyet mindkét oldalára sütés előtt, akkor teljesen elfogadható.

Rántott zöldségek nagyon finomak benne szerintem, pont mert nem ázik el úgy a panírja.

Ha teheted, próbáld ki valami ismerősödnél az ebben készített ételt, mielőtt veszel egyet, mert hát nem mindenkinek jön be, és azért nem olcsó egy ilyen gép...

Szóval nem 100% ugyanolyan, de szerintem ez a kis kompromisszum megéri, mert 1. nincs olajszag a lakásban, 2. nem eszek meg egy deci égett olajat 2 szelet rántott csirkével...

2020. jún. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Megehető, de köszönőviszonyban nem lesz az eredeti rántotthússal.

Hasonló lesz, mintha sütőben sütnéd tepsiben.

Nekem kb. felszaggatta a szájpadlásomat - így aztán soha többé nem próbálkoztam vele.

2020. jún. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Szar.
2020. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jó, nekem jobban ízlik, mint a liter olajban kisült társa. Mi már mindent ebben csinálunk, az elején fújtunk 1-2-t az olívaolaj sprayből, de most már azt sem.
2020. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Aki ebben süt és ízlik neki az direkt szárazon szereti vagy van valami trükkje h ne legyen száraz ?
2020. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ez a kérdésem merült fel, hogy van-e külön recept? Mert biztos nem ugyan azt kell csinálni benne, mint az olajosban, hiszen másképp működik.

Van valami trükk a receptben?

2020. jún. 12. 15:23
 9/9 Paradoxhun válasza:
Valaki mondja már el mi az amikor "mindent ebben sütünk". Én egy normális receptet nem találtam és olyan száraz lesz a hús is pl mint az ítélet. Talán a krumplit van értelme benne sütni de ahoz meg drága.
2023. jan. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!