Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Külön álló sütőnek hogy...

Külön álló sütőnek hogy csináltok lábat ha nem olyan magas mint a konyhapult?

Figyelt kérdés

sziasztok, a szabvány konyhapult mindig magasabb mint amekkorára a sütőket csinálják. Hogy oldjátok ezt meg? nekem most kb 5 centi kéne.

lehet alapból lábat csavarozni a sütőkre? láttam olyat a neten, h sütőláb, de nem tudom, van-e olyan lyuk a sütőkön. Köszi



2020. jún. 9. 19:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát a beépített jobb lett volna, de ha már nem az van, akkor mindegy (kicserélni nem lehet már esetleg?).

A lábas konyhabútorral én is így voltam, ma már bánom mint a veszett fene. Pont azzal az indokkal, amit te is írtál, hogy lehet alatta takarítani. Közben meg rájöttem, hogy ha nincs lába, nem is megy be alá semmi, ezért nincs mit kisöpörni. Szerintem most is van olyan alatta, amit a legnagyobb igyekezetünk ellenére sem sikerült még kipucolni alóla. Akárhányszor is söprök ki alóla, mindig kerülnek elő pl. ezeréves üvegszilánkok, amik valahogy megúszták a korábbi takarításokat. Ha egyszer lesz pénzem kicseréltetni, SOHA többet lábas bútor!

2020. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én azt nem szeretem a nem lábas konyhabútorban hogy a felmosástól fel tud pattogni az az alsó rész és olyan undi.meg így is úgy is aláfolyik valami ami örökre ott marad.

Ki lehetne cserélni beépítettre a sütöt, de újra kellene venni, vágatni konyhapultot, bele újra vágatni mosogatót, újra beszereltetni,hát ennyit nem ér most nekem, se energiában, se pénzben... Majd a kövi konyhánál okosabb leszek.

2020. jún. 11. 19:15
 13/13 anonim ***** válasza:

11-es, jobb a lábas, mert könnyebb vízszintbe rakni, ha menetes a láb.

Aminek nincs lába, azt hiába emelgeted, akkor csak 1 ponton fog leérni, az úgy gányolás. Nincs súly elosztás, az csak tákolgatás.

Láb kell, szintezhető, henger alakú. És annak a henger alaknak van egy inverz C alakú hozzá illő idoma. Azt kell rászerelni egy un. "szoknyára". Ami egy kb 10 cm széles léc (bútorlap) és ezután ezt a takarólemezt egyszerűen felpattintani. És az leér koppra a padlóra, így semmi nem megy a szekrény alá.

Nehogy láb nélkülit vegyél, mert kitérsz a vallásodból mire azt beállítod. Már ha egyáltalán be lehet.

2020. jún. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!