Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért égetik az ételt mostanában?

Miért égetik az ételt mostanában?

Figyelt kérdés
Szeretek főzni, igyekszem minnél több alapot és receptet kipróbálni, viszont nem értem, miért égetik le sokan az ételt? Kissé szenes daráthús, fekete aljú sütik, edény oldalára kozmált alapanyagok... ezer éve még úgy tanultam, ezek étvágyrontóak, nem is egészségesek. Akkor miért mutogatják facebookon vagy youtube-on az önjelölt séfek?
2020. máj. 28. 09:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne pár konkrét példa, mert ennyi alapján minden elképzelhető, és az ellenkezője is.
2020. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na erre én is kivancsi vagyok, mert ilyet még nem láttam. Pedig többezres főzős csoportban vagyok benne, instagramon, pinteresten is szoktam ételeket nézegetni, de égettet max s humoros posztoknál látok.
2020. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!