Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ugye nem minden marhahús...

Ugye nem minden marhahús ilyen? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
szinte sosem szoktunk marhahúst venni, mindig csak ábrándozok hogy de jó lenne. rokonunktól kaptam egy kis csomaggal darált húst ami elvileg az, nem értek hozzá csak annyit tudtam ránézésre megállapítani hogy olyan az állaga mint amit utólag daráltattak le, és nem a dobozos apróbb. csináltam belőle chilis babot, hatalmas csalódás. egyrészt ilyen fehér ehetetlen szálak vannak benne, illetve emellé még olyan gumis rágós darabkák is néhol amit szintén ki kell köpni, ez mi?? biztos hogy jól el volt készítve, tovább is főtt mint egy sertésdarálthús, de ott ilyesmit nem tapasztaltam.kifoghattam valami rosszabb részből készült darált húst és nem mindegyik ilyen? nem tapasztaltam ilyet egy hamburgernél sem pedig elvileg ugyanez az alapanyag
2020. máj. 6. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Mert valami inas részt daráltak le, talán lábszárat.

Abból a pörkölt, gulyás, raguk az isteniek.

2020. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!