Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Almás palacsintára bevált recept?

Almás palacsintára bevált recept?

Figyelt kérdés
Anyák napjára szeretnék készíteni almás palacsintát. Nem vagyok profi szakács, interneten kerestem recepteket, de nem találtam. Nem szeretnék sokat csinálni, max. 4-et, és lényeg, hogy az almát NEM BELESÜTNI szeretném a tésztába. Hanem elkészítem a palit (saját recept) nektek csak az almás töltelék receptjét kéne leírnotok.

2020. máj. 1. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy idejétmúlt már a válasz (de jövőre is lesz anyák napja!:)

Ha én almatöltelékes palacsintát csinálok, akkor lereszelem, kis citromlé, állni hagyom és amennyire csak lehet kicsavarom.

Utána a palacsintatésztába teszem a CUKRZATLAN almalét (ez is egyedi recept:) fele tej-fele almalé. Isteni finom lesz a tészta!

Utána dinsztelem az almát fahéjjal és ha nem elég édes, akkor teszek hozzá vaníliás cukrot. Szoktam közé keverni néha darált diót, vagy egy evőkanál zsemlemorzsát. Mindkettő szilárdítja a tölteléket.

2020. máj. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszii
2020. máj. 16. 16:06
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Nosalty-n van egy csomó jó recept.
2020. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!